1. Новини Закарпаття

Відеоспостереження в кафе і ресторанах

У громадських закладах необхідні хороші камери відеоспостереження. Реалії диктують виключно суворі заходи безпеки й для відвідувачів кафе, ресторанів.

У громадських закладах необхідні хороші камери відеоспостереження. Реалії диктують виключно суворі заходи безпеки й для відвідувачів кафе, ресторанів.

У громадських закладах з безперервним потоком клієнтів необхідні хороші камери відеоспостереження. Сьогоднішні реалії диктують виключно суворі заходи безпеки й для відвідувачів кафе, ресторанів, барів, і для співробітників закладу.

Правильно організований охоронний комплекс разом з системою відеоспостереження гарантує цілодобовий зовнішній і внутрішній нагляд за приміщенням, працівниками й гостями.

Навіщо потрібно відеоспостереження для кафе, ресторану, пабу

Одна лише наявність камер часто зупиняє неадекватних відвідувачів від необдуманих дій. Якщо ж неприємні події відбулися, у власника кафе завжди будуть неспростовні докази щодо провини клієнта, і йому доведеться відшкодувати за розбитий посуд, інший збиток.

Важливо й те, що з'являється можливість об'єктивно контролювати роботу персоналу, якість обслуговування. Серед модних трендів – встановлення відеоспостереження на кухні з виведенням зображення на монітор у залі. Відвідувачі в режимі онлайн можуть спостерігати за приготуванням страв. Камери на кухні, в будь-якому випадку, не зашкодять – завжди є можливість контролю над витрачанням продуктів.  

Зазвичай в комплектах відеоспостереження вже передбачені всі необхідні пристрої: купольні відеокамери, відеореєстратори, професійний блок живлення, активний мікрофон для прослуховування спілкування персоналу з гостями, жорсткий диск для запису відео. 

Небезпечні ситуації

Для запобігання й своєчасного відстеження небезпечних ситуацій власнику необхідно потурбуватися про репутацію закладу й забезпечити комплексну безпеку. Заклади громадського харчування з високою відвідуваністю знаходяться під постійними загрозами.

  • Дії недобросовісних клієнтів.
  • Буйні відвідувачі.
  • Спроби пограбування.
  • Ймовірність хуліганських витівок, терористичних акцій.

Тому, крім відеоспостереження, в ресторанах і кафе обов'язково необхідні додаткові заходи безпеки.

Комплексні системи охорони

Професійний підхід до охорони кафе й ресторану має на увазі впровадження комплексної системи обов'язкових заходів:

  • Монтаж системи відеоспостереження.  
  • Установка сигналізації та протипожежної безпеки.
  • Оснащення тривожними кнопками.   
  • Пост фізичної охорони в режимі 24/7.
  • Підключення всіх систем безпеки до віддаленого пульта управління з цілодобовим стеженням.

Таким чином, комплекс захисних дозволить домогтися максимального рівня безпеки при обслуговуванні гостей. А це, у підсумку – статус закладу, його успішність і популярність.