1. Новини Закарпаття

Електрозаправки України

Хочете швидко, безкоштовно з бонусами і подарунками зарядити свій електро мобіль? Платформа #GoToU – створила мобільний додаток, через який можна обрати найближчу швидкісну станцію та зарезервувати місце на зарядній станції. На сторінці https://go-tou.com/ua/map/ ви дізнаєтесь більше.

Скільки часу потрібно на зарядку електромобіля?

Скільки часу потрібно на зарядку електромобіля - один з найбільш поширених питань. Хоча заправка бензину займає кілька хвилин, час, необхідний для зарядки електромобіля від низького до повного, набагато більше. Однак це може бути зручніше.

Зазвичай електромобілі заряджаються, коли машина не використовується, наприклад, вночі, так само, як ви заряджаєте мобільний телефон, або протягом дня, поки ви працюєте. Те, скільки ви заряджаєте або скільки потрібно заряджати, також зміниться - з бензином більшість людей їздять на своїх машинах, поки датчик рівня палива не покаже низький рівень палива, і ми знову заповнимо бак повністю.

Така поведінка виникає через незручності, пов'язані з необхідністю їхати на заправну станцію. Завдяки електромобілям і зручності електрозаправки в Україні ви можете «заряджати» акумулятор кожен день у міру його використання, а не чекати, поки він розрядиться - знову ж таки, як у мобільному телефоні. Ще один фактор, який може вплинути на кількість зарядок електромобіля або фургона, - це температура. Літій-іонні акумулятори краще працюють в теплу погоду, тому ви можете помітити невелике зменшення дальності дії вашого електромобіля в холодні зимові місяці. Таким чином, час зарядки електромобіля залежить від: розміра акумулятора вашого автомобіля Скільки ви проїхали без підзарядки. Ваша поведінка при зарядці, тобто часте доливання в порівнянні з менш частою зарядкою від низького до повного. Номінальна потужність використовуваного зарядного пристрою - нижче ви можете дізнатися більше про різних типах зарядних пристроїв і їх номінальної потужності.

Зарядні пристрої постійного струму забезпечують найшвидшу швидкість зарядки на сьогоднішній день. Поточні пристрої швидкої зарядки постійного струму, включають роз'єми для комбінованої системи зарядки (CCS). Марка електромобіля вашого транспортного засобу, визначить, яку вилку ви можете використовувати. Ви зможете дізнатися більше про можливості свого автомобіля в керівництві по експлуатації і на офіційному сайті виробника.