1. Новини Закарпаття

Робота за кордоном для українців

Статистика показує, що кожен рік тисячі українців відправляються на заробітки в країни ЄС. Популярність закордонного працевлаштування тільки набирає обертів. Якщо раніше українці виїжджали поодинці, то сьогодні за кордон відправляються сімейними парами.

Робота за кордоном, відгуки про яку можна прочитати на сторінці https://infoza.top/uk/jobs, розширяє можливості українців в плані фінансового благополуччя. Для багатьох це прекрасна можливість збільшити свій сімейний бюджет, відвідати Європу і навіть – переїхати на постійне проживання.

Переваги працевлаштування за кордоном

Чому для більшості українських мігрантів закордонна робота стає основною? Цьому є кілька пояснень:

 • зарплати суттєво більші;
 • можливість стабільного доходу впродовж довгого часу;
 • для молодих сімейних пар є реальна можливість працювати разом;
 • розвинена європейська економіка.

Сайти для пошуку роботи в Польщі пропонують різноманітні вакансії для любих фахівців. Переглянути список інформаційних ресурсів можна на сайті https://infoza.top/uk/companies.

Чоловіки переважно працевлаштовуються на наступні вакансії:

 • будівельні роботи;
 • металообробка;
 • перевезення, водії транспорту, включаючи вантажний;
 • майстер-електрик и т.д.

Працевлаштування не закінчується тільки на Польщі. Робота в Німеччині 2021, новини про яку ви можете прочитати на нашому сайті, пропонує українцям ще більші можливості. Проте варто відмітити, що гарно працевлаштуватися зможуть ті кандидати, які зможуть доказати свої вміння роботодавцю. Німці практикують перевірки мігрантів, відбираючи в свій штат кращі кадри. Мігрантам є за що боротись – рівень зарплати для професійних кадрів тут відчутно більший. Робота в Німеччині для українців, новини про яку знайдете на нашому сайті – це достойна альтернатива польським вакансіям з реальною можливістю кар'єрного росту.

Для жінок характерні наступні пропозиції:

 • робота на фермерських угіддях, теплицях;
 • догляд за людьми похилого віку, дітьми;
 • вакансії в сфері обслуговування;
 • прибиральниця в готелях, ресторанах та інші.

Робота за кордоном для жінок, відгуки про яку присутні на форумах працевлаштування, має свої особливості. Як правило, більша частина мігранток зайняті в сфері фермерства. Проте це не означає, що жінкам кар'єрний ріст не пропонується. Особи з вищою освітою та підтвердженим фахом можуть влаштуватися на інші роботи, наприклад офісні. Зарплати на таких місцях збільшуються пропорційно.

Де шукати інформацію від потенційних роботодавців

Один із ефективних варіантів – сайти пошуку роботи в Польщі та інших країнах. На ресурсах представлена актуальна інформація від роботодавців, а також вимоги до кандидатів.

Робота в Німеччині, новини про яку розміщені на сторінці https://infoza.top/uk/articles/news/de, має свої особливості по відношенню до кандидатур. Всю необхідну інформацію ви можете отримати в оголошеннях від роботодавців.

Ще одним цінним джерелом новин являються форуми. На цих площадках вже працевлаштовані робітники діляться своїми враженнями від роботодавця, умов праці та оплату. Така інформація надзвичайно корисна, адже потенційний кандидат може дізнатись всі дані з перших вуст.

Також, заробітчани можуть звернути свою увагу на послугу робота за кордоном від Андрія Марисюка, відгуки про яку розміщені на нашому сайті. Тут зібрані відомості про агентство, думки реальних користувачів, а також рейтинг довіри.

Рекомендуємо уважно перевіряти онлайн ресурси – несправжні сайти роботи в Польщі та інших країнах часто маскують під офіційні ресурси, шукаючи нових жертв. Підозрілі вакансії, опис нереальних умов роботи й зарплатні, а також вимога оплатити частину вартості послуг наперед – все це говорить, що перед вами аферисти. Ні в якому разі не варто передавати гроші таким фірмам, а тим більше – свої документи. Зловмисники можуть використати їх в протизаконних цілях, а доказати такий факт вкрай важко.