1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Дизайн інтер’єру: тренди в оформленні приміщень

37
Без регіону (не видаляти!)

Мода мінлива. З року в рік міняються зачіски та одяг, оформлення квартир. Темп і особливості життя, події – вони безпосередньо впливають на дизайн інтер’єру у Львові, та тренди в даному напрямку рідко

Дизайн інтер’єру: тренди в оформленні приміщень

Мода мінлива. З року в рік міняються зачіски та одяг, оформлення квартир. Темп і особливості життя, події – вони безпосередньо впливають на дизайн інтер’єру у Львові, та тренди в даному напрямку рідко міняються кардинально. Частіш за все вони лише коригуються. На разі одним із найпопулярніших стилів є максималізм, який характеризується великою кількістю декоративних елементів та яскравими кольорами. Жовтий, червоний, синій, зелений – ефективно комбінуються в коридорах та у вітальнях. Звісно вони можуть бути використані і для оформлення інших приміщень.

Максималізм полюбляє сміливі відтінки. При цьому дизайнери використовують різні матеріали і фактури, котрі гармонічно поєднуються. Не можна помістити в кімнату перші ліпші строкаті речі, важливо мати бездоганне почуття стилю та вміння створювати складні інтер’єри. Максималізм придумали люди, котрі втомилися від пустого безликого простору. Вони довели, що можна поєднувати абсолютно різні речі, які здавалося б, не здатні комбінуватися. Колекціонуєте фігурки чи пляшки з вином? Сміливо розміщайте їх на відкритих поличках. Не ховайте сувеніри й фотографії та приділіть увагу стелі, обравши цікаву картинку для оформлення.

Мінімалізм

Починаючи з кінця 90-х, даний напрямок користується неймовірною популярністю. Він напрочуд підходить для людей практичних, які прагнуть використовувати квадратні метри з максимальною користю. Тут немає місця для зайвого декору і непотрібних речей. На першому місці знаходиться комфорт людини, тож навколишній простір повинен бути, в першу чергу, функціональним. Для оформлення кімнат спеціалісти обирають:

  • світлі матеріали, переважно натурального походження;
  • функціональний декор;
  • мінімальну кількість меблів;
  • кілька яскравих предметів для створення необхідних акцентів.

Скандинавський стиль

Жителі Скандинавії проживають в регіоні з суровим кліматом, та із власних будинків вони черпають нескінченну енергію. Поєднуючи мінімалізм та екостиль спеціалісти створюють атмосферу тепла та затишку. Для оформлення використовують переважно світлі кольори – білий, сірий, відтінки зеленого, а також чорний та синій.

Скандинавський стиль передбачає наявність невеликої кількості меблів. Декором же часто слугують кімнатні рослини та освітлювальні прилади, а також текстиль. Вони роблять перебування у будинку максимально комфортним.

Екостиль

Екологічні проблеми турбують багатьох людей. Вони переходять на свідоме споживання – відмовляються від пластикового посуду та пет-пакетів, сортують сміття і т.п. Серйозні зміни у соціумі не могли не відобразитися в дизайні інтер’єра, тож чи варто дивуватися популярності екостилю, який передбачає використання предметів і матеріалів природного походження. Разом з тим тут не місце для натуральної шкіри або хутра.

Для оформлення приміщень використовуються перероблені і натуральні матеріали сірого, зеленого, синього кольору та світлих тонів. Глина, дерево, каміння, бамбук – вони не потребують додаткового фарбування, та роблять кімнату дуже затишною. Якщо є бажання її чимось доповнити, краще підібрати кілька рослин у горщиках.

Японський стиль

Він мінімалістичний, навіть дещо аскетичний. Гарно підходить для оформлення спальні, кабінету та вітальні і передбачає використання натуральних матеріалів. Японія відрізняється своєю філософією життя, яка проявляється навіть у побуті. Японці вкладуть душу в оформлення житла, де кожен із предметів має конкретне місце та функцію. Вони віддають перевагу вбудованим меблям, світлим контрастам і вдало зонують кімнати використовуючи ширму.

Не можете обрати кращий стиль для оформлення власного житла? Дизайнер із NVB Arсhitects-Studio допоможе визначитись з пріоритетами і підібрати найбільш вдале рішення, а бригада майстрів змусить ваш дім засяяти новими барвами.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber