1. Новини Закарпаття

Кредити для малого бізнесу

Які бувають кредитні пропозиції для малого бізнесу

Які бувають кредитні пропозиції для малого бізнесу

Існує безліч різних видів кредитів для малого бізнесу. Вибір відповідного для вашого бізнесу залежить від того, коли і для чого вам потрібні гроші. Умови кредитування, ставки і кваліфікація залежать від кредитора.

Термінові кредити

Терміновий кредит - це поширена форма фінансування бізнесу. Ви отримуєте одноразову грошову суму авансом, яку потім погашаєте з відсотками протягом заздалегідь визначеного періоду.

Може знадобитися особиста гарантія або застава - актив, такий як нерухомість або обладнання для бізнесу, який кредитор може продати в разі невиконання вами зобов'язань. Вартість може варіюватися, термінові кредити від онлайн-кредиторів, як правило, коштують дорожче, ніж кредити від традиційних банків.

Кредитні лінії для бізнесу

Кредитна лінія для бізнесу надає доступ до засобів в межах кредитного ліміту, і ви платите відсотки тільки за використані гроші. Це може забезпечити більшу гнучкість, ніж строковий кредит.

Кредити на обладнання

Кредити на обладнання допомагають придбати обладнання для вашого бізнесу, іноді включаючи фінансування напівпричепів. Термін кредиту на обладнання зазвичай відповідає очікуваному терміну служби обладнання, а саме обладнання служить заставою по кредиту. Ставки залежать від вартості обладнання і міцності вашого бізнесу.

Факторинг рахунків-фактур

Припустимо, у вашого бізнесу є неоплачені рахунки клієнтів, які зазвичай оплачуються через 60 днів. Якщо вам потрібна готівка зараз, ви можете отримати гроші за ці неоплачені рахунки через факторинг рахунків.

Ви продасте рахунку факторингової компанії, яка буде відповідати за отримання грошей від клієнта, коли настане термін оплати рахунку.

Грошові аванси для торговців

Ви отримуєте одноразову суму готівки, яку можна використовувати для фінансування свого бізнесу.

Замість щомісячного фіксованого платежу з банківського рахунку, як у випадку з терміновим кредитом, ви вносите платежі по авансовому платежу, або утримуючи щодня відсоток від продажів за кредитними і дебетовими картками, або щодня або щотижня знімаючи гроші з банківського рахунку.

Персональні кредити

Можна використовувати особистий кредит без застави для бізнес-цілей. Це варіант для початківців компаній, оскільки банки зазвичай не надають кредити підприємствам без історії діяльності.

Схвалення таких кредитів залежить виключно від вашої особистої кредитної оцінки, але для отримання кредиту вам потрібно гарна кредитна історія.

Кредитні карти для бізнесу

Кредитні карти для бізнесу - це поновлювані кредитні лінії. Ви можете користуватися картою і погашати її в міру необхідності, якщо вносите мінімальні щомісячні платежі і не перевищуєте кредитний ліміт.

Як правило, їх краще всього використовувати для фінансування поточних витрат, таких як відрядження, офісне приладдя і комунальні послуги.

Мікропозика

Мікропозики - це невеликі кредити - 20 000 грн або менше - пропоновані некомерційними організаціями і кредиторами, що займаються місіонерською діяльністю.