1. Новини Закарпаття

Сучасні новітні довідники для школярів від Видавничої група «Основа»

Незамінним помічником для учнів є довідник школяра, у якому завжди можна підгледіти відповідь на запитання, яке здається складним. Такі книги містять усі необхідні правила та інформацію з окремого навчального курсу. Матеріал подано стисло та структуровано, тому знайти необхідну інформацію учень може легко та швидко. Видавнича група «Основа» розробила цілу серію довідників школяра, використовуючи сучасну методику візуалізації для швидкого запам’ятовування інформації, адже 80% ми сприймаємо саме завдяки зору. Яке видання обрати?


Словник довідник з української мови


Аби писемне та усне мовлення було бездоганним, необхідно постійно його вдосконалювати. На допомогу учням старших класів, а також вчителів та батьків, створено декілька книг, що допоможуть вирішити поставлене завдання:
• Посібник з розповсюдженими помилками «Уживаймо влучно»;
• Книга для 5-11 класів з правилами нового українського правопису;
• Словник фразеологізмів та сталих виразів;
• Словник школяра синонімів та антонімів.
Ви можете замовити той, що найбільше відповідає потребам вашої дитини чи учнів, а також для власного саморозвитку.
Довідник школяра з історії України
Україна має величну історію, яку створювали великі історичні постаті. Інколи важко запам’ятати усі визначні дати, імена, події. Тому важливо допомогти учневі систематизувати інформацію у зручний та простий спосіб. ВГ «Основа» представляє довідники, що містять стислу інформацію по всім темам курсу. Крім цього, видавництво також видало дуже незвичний посібник з підготовки до ЗНО — візуалізований. Він містить мінімум тексту, а весь матеріал у ньому подано за допомогою малюнків-асоціацій та картосхем. Саме така методика запам’ятовування є найбільш ефективною з поміж усіх.
Довідники для школярів з математики
Для багатьох математика — складна та нудна наука. Але для того, щоб захопити дитину цим предметом, необхідно лише знайти цікаву книгу, яка б розкрила математику геть з іншого боку! Математичний сторітелінг та «Математика — це круто» — два довідники для школярів 5-6 класів, що допоможуть за мотивувати навіть найфілологічнішу дитину. Різноманітні завдання, приклади з життя, цікаві математичні факти: все це про книги від Видавничої групи «Основа» https://osnova.com.ua/.
Купити недорогі довідники для школярів ви можете на сайті видавництва. Постійні акційні пропозиції та знижки допоможуть вам зробити покупку не лише швидко, але й вигідно.