1. Новини Закарпаття

Як вибрати центр раннього розвитку?

Якщо раніше з початкового віку навчити дитину було можливим тільки вдома або при наявності знайомих педагогів - зараз батькам доступні спеціалізовані центри. Вони мають на увазі те, що ваш малюк, починаючи з року, може відвідувати розвиваючі уроки. З ним будуть займатися досвідчені педагоги, використовуючи авторські і міжнародні методики. Як підсумок, дошкільна підготовка йому буде даватися легше, як і шкільна програма в майбутньому. Але як вибрати відповідний центр, коли пропозицій дуже багато?

Критерії хорошого центру раннього розвитку

Освітній ринок переповнений пропозиціями, спрямованими на ранній розвиток дитини. Серед маси варіантів підібрати підходящий - досить складно. Тому візьміть до уваги кілька критеріїв вибору центру раннього розвитку:

  1. В процесі навчання педагог повинен застосовувати креативний підхід до подачі матеріалу. Ігри, фільми, мультфільми, пісні, іграшки - все це сприяє підвищенню інтересу і більш якісному засвоєнню матеріалу, що вивчається.

  2. У класах повинна панувати здорова і спокійна атмосфера, де кожна дитина залучений в свою частину процесу. Завдяки цьому педагог не відволікатиметься на виховні заходи, а діти отримають більше корисних знань за відведений час.

  3. На заняттях повинен робитися упор на взаємодію з дитиною: розвиваючі ігри, математичні задачки, асоціативні вправи, творчі дисципліни - все це буде працювати на руку учневі, оскільки процес навчання проходить в невимушеній формі.

На сьогодні батькам не важко знайти цей дитячий центр раннього розвитку в Івано-Франківську. Це популярний освітній центр дозволяє почати розвивати і навчати дітей вже з року і пізніше. Завдяки цьому їм краще даються багато наук, як і дошкільна програма. Але тільки в тому випадку, якщо дитині займатися подобається, і вона отримує якісні знання.

Як зрозуміти, що дитині подобається вчитися?

Визначити, що ваш малюк в захваті від навчання досить просто. Він щоразу намагається поділитися цікавими моментами, розповісти про успішність і тому, що вдалося вивчити на заняттях. Як і домашня робота йому дається з задоволенням. Якщо ж цього немає - малюк не перейнявся навчанням і не отримує від цього належного задоволення. Але і цей нюанс можна вирішити, якщо заглибитися в суть. Можливо, обраний центр або педагог йому не підходить - зі змінами з'явиться і пристрасть до вдосконалення в різних напрямках.