1. Новини Закарпаття

Англійська Хелен Дорон – вивчення мови з дитинства

Залучення дітей до вивчення англійської у ранньому віці, дозволяє формувати думки як другою рідною. Методика Хелен Дорон дозволяє вивчати мову з 3 місяців.

Залучення дітей до вивчення англійської у ранньому віці, дозволяє формувати думки як другою рідною. Методика Хелен Дорон дозволяє вивчати мову з 3 місяців.

Доведено, що почавши вивчати іноземну мову з раннього дитинства, у підлітковому віці формується чудова вимова, легке сприйняття складних граматичних конструкцій та швидке читання. Методика Англійська Хелен Дорон допомагає вивчати англійську як другу рідну мову та відкриває широкі перспективи для дітей.

Чому варто обирати методику Хелен Дорон?

Методика Хелен Дорон суттєво відрізняється від звичайного вивчення English. Вона створена досвідченими лінгвістами і педагогами та вдосконалюється вже понад 35 років. Викладачі центрів HDE використовують інтерактивну форму навчання, з виконанням пісень та переглядом мультфільмів англійською.

Для кожного віку дитини створена адаптована програма з використанням візуальних матеріалів та частими повторюваннями вивченого виключно англійською. Сертифіковані викладачі не акцентують увагу на помилках, а допомагають краще засвоїти мову, мотивувати до спілкування та підбадьорюють малюків.

Переваги методики Хелен Дорон

Залучення дітей до вивчення англійської мови у ранньому віці, дозволяє формувати думки англійською як другою рідною. Методика Англійська Хелен Дорон дозволяє вивчати English вже з 3 місяців. У низці центрів Хелен Дорон в Україні запроваджено також англомовний садок.

Завдяки спеціальній програмі для найменших, діти до 3-х років уже зможуть самостійно висловлювати свої думки англійською, правильно формуючи фрази.

У наступних вікових категоріях програма ускладнюється, вводяться нові елементи граматики, збільшується частота читання, сприймання та вдосконалюється вимова. Переваги методики:

  • вивчення слів, скоромовок, пісень та віршів англійською;
  • багаторазове повторення нових слів, словосполучень та конструкцій;
  • подача матеріалу у цікавій ігровій формі;
  • тренування пам’яті, мислення та логіки;
  • використання візуальних елементів, картинок, мультфільмів, казкових персонажів, тварин.

Як досягти високго рівня знання англійської?

Вивчення англійської з дитинства допомагає засвоїти її як другу рідну та зберегти знання на тривалі роки. Найважливіше - вимова іноземною краще формується саме у ранньому віці. Звісно, для збереження високого рівня знання англійської необхідно її постійно використовувати, спілкуватись, переписуватись, дивитись фільми.

Курси англійської Хелен Дорон також сприяють всебічному розвитку комунікації, мислення, читання та впевненій вимові. Багаторазове повторення допомагає якісно закріпити здобуті знання.

Навчання у невеликих групах створює дружню та спокійну атмосферу. Завдяки цьому діти активно спілкуються, розвивають уміння, збагачують знання та мотивують одне одного.