1. Новини Закарпаття

Лід-магніт: залучайте потенційного клієнта правильно

Лід-магніт — ефективна приманка, яка годує бізнес. Це вигідна пропозиція для клієнтів, що дозволяє вам зібрати лояльну аудиторію, збільшити продажі.

Які є різновиди лід-магнітів

Насправді лід-магнітів дуже багато, адже кожен підприємець може запропонувати щось унікальне. Пропонуємо розглянути деякі з них.

Розважальні

Зазвичай ці елементи заохочують користувачів до взаємодії, найчастіше за допомогою гри. Завдяки ж цим гейміфікованим деталям вдається заволодіти їхньою увагою, це можуть бути:

 1. Вікторини.
 2. Тести.
 3. Ігри.
 4. Інтерактивні творчі розваги тощо.

Зазвичай обирають щось одне, залежно від особливостей бренду, захоплень аудиторії та багато іншого.

Головне завдання таких лід-магнітів — це збільшення залученості.

Діджитал маркетинг передбачає, що це позитивно впливає на ранжування, оскільки поведінкові чинники прямо пропорційно залежать від часу перебування на сайті користувачів: чим він більше, тим вище позиція сайту в результатах пошукової видачі.

Що робити, аби люди реагували на лід та взаємодіяли з контентом? Запропонувати бонуси або якусь нагороду, яку в майбутньому можна буде використати.

Навчальні

Так само як і попередні лід-магніти, ці елементи на сайті напряму не сприяють збільшенню продажів. Їх завдання — продемонструвати свою експертність, навчити аудиторію, наприклад, користуватися товаром чи утилізувати його. Зокрема деякі з них сприяють збільшує кількість зареєстрованих чи підписаних на новини потенційних клієнтів.

Що це за лід-магніти:

 1. Перевірнолист.
 2. Інструкції.
 3. Плани.
 4. Інфографіка.
 5. Електроні книги.
 6. Шаблони.
 7. Курси тощо.

Таких лід-магнітів може бути безліч.

Акційні

Знижки, подарунки, промокоди, купони, сертифікати, ваучери та бонуси — доведено, що все це працює, наче зелений колір світлофора на людей. Саме тоді, коли ви обіцяєте щось з вищеперерахованого, людина робить перший крок вам назустріч.

Наприклад, ви просите залишити свою електронну поштову скриньку, аби надсилати новини, та в першому листі буде та сама знижка.

Пробні

Коли сервіс пропонує скористатися своїми послугами безкоштовно в тестовому періоді, то це теж вважається лід-магнітом, до того ж одним з найдієвіших. Завдяки тому, що потенційний покупець може оцінити якість вашого товару, сервісу чи послуги, збільшуються продажі.

Пробні лід-магніти:

 1. Тестовий період.
 2. Тріал-версія.
 3. Демонстрація сервісу.
 4. Безкоштовна консультацію зі спеціалістом.
 5. Безкоштовний доступ до певних розділів тощо.

Головне, що це все має бути безкоштовним.

Прикладні

До прикладних належать наступні елементи:

 1. Сервіси перевірки.
 2. Аналізатори.
 3. Конструктори.
 4. Калькулятори тощо.

Ці лід-магніти покликані розв’язувати невеликі проблеми користувачів, пропонуючи рішення.

"Джерело: bonum-marketing.com.ua"