1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Імплантація зубів: переваги, показання та протипоказання

33
Без регіону (не видаляти!)

Імплантація зубів: переваги, показання та протипоказання

У сучасній стоматології для відновлення втраченого зуба використовують метод імплантації. На місце втраченого зуба встановлюють імплант (штучний корінь) з абатментом та зубною коронкою. Коронка може бути з цирконію, кераміки або металокераміки, вона встановлюється після приживання імпланта. 

Сучасна імплантація зубів в iStomatolog в Києві на Дарниці дозволяє відновити красу посмішки. Вона проводиться в один або два етапи, причому останній варіант застосовується частіше. 

Показання та переваги імплантації в клініці iStomatolog

Показання до установки імплантату – це відсутність зуба після його видалення, вроджені патології, неможливість відновлення іншими способами. До головних переваг імплантації в стоматологічній клініці Києва відносять наступне: 

  • індивідуальний підбір системи імплантів; 
  • застосування новітніх методик; 
  • кваліфіковані стоматологи з досвідом успішної роботи в області імплантації; 
  • швидка та безпечна установка імпланту; 
  • скорочений час реабілітації; 
  • виготовлення зубної коронки за один день; 
  • використання новітньої технології для відновлення кістки та ясен. 

На сайті стоматології iStomatolog на Дарниці можна подивитися приклади робіт після комплексного відбілювання зубів, виправлення прикусу, естетичної реставрації, протезування та імплантації. 

Протипоказання до проведення імплантації

Імплантація має свої відносні та абсолютні протипоказання. При наявності відносних можлива установка імплантів за умови дотримання певних вимог. До абсолютних протипоказань відносять психічні відхилення, аутоімунні та захворювання крові, злоякісні новоутворення в місці установки штучного кореня та ін. 

Відносні протипоказання – онкологія, хіміотерапія, алкогольна та наркотична залежність, цукровий діабет, вікові обмеження (заборона до 16 років), перенесений інсульт/інфаркт протягом останнього року та ін. 

Етапи установки імпланта

При необхідності проведення імплантації пацієнт проходить комплексне обстеження, в тому числі й комп'ютерну томографію. При відсутності протипоказань підбирається індивідуальна система імплантів та призначається зручний час для проведення процедури. 

Установка штучного кореня виконується під місцевим знеболенням. Через два тижні пацієнт приходить на огляд, та фахівець знімає шви. Після повного приживлення встановлюють формувач ясен на термін до одного тижня. Після сканування створюється цифрова модель абатмента та зубної коронки з наступною фіксацією. 

Стоматологи рекомендують своєчасно звертатися в клініку, щоб уникнути ризику розвитку ускладнень. Це пов'язано з тим, що з часом кісткова тканина зменшується та встановити імплант стає проблематично. Відсутність навіть одного зуба негативно позначається на всьому зубному ряді, збільшується навантаження на сусідні зуби, й вони з часом висуваються та нахиляються.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber