1. Новини Закарпаття

Українські меблі для кожної української оселі

Салон Брістоль у Львові – найбільший меблевий дистриб’ютор у західних областях країни, який також здійснює доставку продукції до кожної української оселі. Магазин пропонує стільці для кухні від кращих виробників (Міромарк, Marko, Pavlik). Самостійно обрати та придбати товари можливо безпосередньо у салоні Брістоль та ще чотирьох партнерських магазинах Львову. Є можливість також здійснити замовлення онлайн через інтернет-магазин.

Брістоль вже не перший рік співпрацює з потужними західноукраїнськими виробниками меблів. Ми знаємо, як мають створюватись стільці, аби поєднувати в собі функціональність, якість та стиль. Кожен виріб проходить багатоетапну перевірку: на фабриці, до потрапляння в каталог магазину, перед відправкою клієнтам.

Оскільки асортимент магазину Брістоль регулярно оновлюється, на постійній основні діють численні знижки. Для зручності усі акційні пропозиції на сайті інтернет-магазину поміщені до окремого розділу.

Індивідуальний підхід до декорування стільців

У меблевому салоні Брістоль є можливість обрати стільці для кухні у класичному стилі або до їдальні в стилі мінімалізму. Для тих, кого приваблює більш вигадливий дизайн, є варіанти у напрямках прованс або кантрі. Стільці в стилі модерн або ретро допоможуть завершити інтер’єр бару та сучасного кафе. В магазині Брістоль можливо обрати стільці за типом жорсткості, варіантами оздоблення та кольором тканини.

Якими бувають стільці для кухні:

  • Жорсткі. Лакований або пофарбований дерев’яний виріб без подушок. Універсальний стілець, за яким не потрібно доглядати. Відрізняється стійкістю та функціональністю. Варіантів дизайну жорсткого стільця надзвичайно багато, тому можливо підібрати комплект для затишної домашньої кухні або залу кав’ярні у центрі міста.
  • Напівм’які. Стілець з вмонтованою подушкою з жакарду, велюру, рогожки або мішковини. У клієнтів салону Брістоль є можливість на свій смак обрати тканину для оздоблення та кольори під стиль своєї кухні.
  • М’які. Масивні крісла з підлокітниками з повністю м’яким оздобленням. Ідеальний варіант для просторої їдальні або вітальні. Створюють затишок у приміщенні великого кафе або ресторану.

Наші українські партнери

Стільці для кухні повинні відрізнятись стійкістю, оскільки використовуються чи не найбільше за усі інші хатні меблі. На українському ринку можна виокремити декілька виробників якісних меблів: Marko (потужна західноукраїнська фабрика з виготовлення натуральної дерев’яної продукції, яка знаменита власними процесами з підбору та заготовки сировини), Міромарк (велике виробництво меблів, де застосовують унікальні методики лакування та фарбування дерев’яних виробів), Pavlik (сімейний бізнес з акцентом на екологічність та ощадливість виробництва).

Меблі від цих та багатьох інших українських виробників можна знайти у магазинах Брістоль. Наші спеціалісти допоможуть обрати та купити меблі безпосередньо у Львові, а жителі інших міст та областей країни можуть скористатись сайтом інтернет-магазину чи замовити стільці для кухні з доставкою додому по телефону.