1. Новини Закарпаття

Монтаж в сфері кондиціонування, вентиляції та опалення і необхідні навички для роботи

Правильно спроектовані і побудовані системи в сфері вентиляції, опалення, кондиціонування забезпечать ефективність і безаварійна робота на довгі роки.

Як виконують монтаж

Монтаж повинен бути виконаний з матеріалів з хорошою звуко та термічним захистом. При виборі матеріалу слід враховувати:

  • тип будівлі (одноквартирний, багатоквартирний, виробничий),
  • параметри повітря (вологість, тиск, швидкість потоку),
  • спосіб монтажу (всередині, зовні),
  • ступінь запиленості повітря (чи буде потрібно часта механічна чистка каналів).

Все це необхідно знати, щоб почати працювати в цій галузі. Але де отримати необхідні навички? Академія Акліма і професійні курси від даної компанії готові вам допомогти.

Важливість правильної установки

З іншого боку, погано спроектований вони викликають підвищений шум. Крім того, вони можуть привести до більш швидкого старіння кабелів, сприяють утворенню грибка і цвілі. Саме тому монтаж необхідно проводити правильно.

Курси в сфері вентиляції, опалення, кондиціонування

Метою курсів є поглиблення знань в області проектування і експлуатації систем опалення та кондиціонування повітря в будівлях. Дослідження призначені для людей, які бажають працюють в компаніях, що працюють в сфері кондиціонування повітря, конструкторських бюро і виробниках пристроїв вентиляції, кондиціонування, опалення та охолодження. Навчальна програма реалізується на основі лекційних занять, аудиторних, лабораторних та проектних занять, а також польових занять.

Переваги компанії

Випускник курсів Академія Акліма здобуває знання в області кондиціонування повітря в приміщеннях, систем опалення, охолодження, вентиляції та кондиціонування повітря. Учні також ознайомляться з конструкцією систем вентиляції та кондиціонування повітря, використанням засобів автоматизації та управління в системах кондиціонування повітря і питаннями, пов'язаними з протипожежної вентиляцією. Також учасники тренінгу отримають знання в галузі вивчення стану теплоізоляції будівель і вологості, а також впливу зовнішніх факторів на результати вимірювань.