1. Новини Закарпаття

Грамотний вибір теплоізоляції - в чому плюси мінеральної вати?

На сьогоднішній день абсолютно всі чули про мінвату. Це будівельний матеріал, який потрібен для того, щоб ізолювати будинок. Йдеться про теплоізоляцію і звукоізоляцію. Саме мінеральна вата у Львові послужить відмінним рішенням для того, щоб утеплити будинок, а придбання будматеріалу через спеціалізований інтернет-магазин значно заощадить фінансові ресурси найвибагливішого клієнта. Домовившись з професійною бригадою можливо зробити монтаж високої якості.

На які особливості варто звернути особливу увагу?

Мінвата є матеріалом, який робиться з натуральних компонентів. Йдеться про гірські породи та додавання синтетичного в'яжучого. Отже, серед видів вона буває такою: базальтовою, шлаковою, скляною. Звичайно ж, вона має масу назв, в тому числі просто «мінеральна вата». Якщо говорити про склад, то туди входять іноді і додаткові силікати начебто доменних розплавлених шлаків, вивержених гірських часом. В цілому, сировиною для виготовлення служать також пісок, доломіт, сода, вапняк, бура, скляний бій і інші види подібних матеріалів.

Що ще важливо знати?

Серед основних переваг, про які слід точно знати абсолютно всім, це:

  1. Міцність. Мінеральна вата вважається міцним будматеріалом, тому все залежить тільки від того, яку марку матеріалу вибрав клієнт. Марки матеріалу можуть бути від 0,08 до 0,06 кг/кв. см.
  2. Щільна. Мінеральна вата вважається щільним видом матеріалу. Так, вона має від 35 до 100 кг/куб. метрів. Наприклад, утеплювальні плити середнього розміру складають 0,6 квадратних метрів, тому такі будматеріали виготовлені дійсно з невеликою вагою, що дозволяє полегшити монтажні роботи. Але, є дуже щільні і відповідно важкі.
  3. Усадка. Мінеральна вата має властивість усадки. Завдяки цьому будматеріал дійсно довговічний в своєму терміні служби.
  4. Теплопровідність. Мінеральну вату встановлюють, як раз-таки тоді, коли є необхідність в теплі або збереженні тепла. Таким чином, теплопровідність даного утеплювача може поступитися виключно такому будматеріалу, як пінополістирол.
  5. Інші плюси - морозостійкість, водопоглинання, паропроникність, вогнестійкість, звукоізоляція, не має токсичності і не шкодить здоров'ю людини.