1. Новини Закарпаття

Пептиди — anti-age компоненти в косметиці

У чому криється секрет збереження молодості та краси? Вчені довго шукали відповідь на це питання і нарешті прийшли до висновку, що старіння можна сповільнити. Біологічні процеси в епідермісі призводят

У чому криється секрет збереження молодості та краси? Вчені довго шукали відповідь на це питання і нарешті прийшли до висновку, що старіння можна сповільнити. Біологічні процеси в епідермісі призводят

У чому криється секрет збереження молодості та краси? Вчені довго шукали відповідь на це питання і нарешті прийшли до висновку, що старіння можна сповільнити. Біологічні процеси в епідермісі призводять до вікових змін: в'ялості, сухості, витончення. Відкриття пептидів дозволило створити ефект омолодження. Хімічні з'єднання проникають в міжклітинний простір шкірного покриву і прискорюють синтез білків.

 

Старіння шкіри — процес генетично запрограмований. Це неминуче відбувається, незалежно від умов життя, харчування і фізичної активності. Змінюється тільки термін прояви вікових змін. Перші зморшки можуть з'явитися у 25 років, але зазвичай це відбувається пізніше. «Пливе» овал обличчя, опускаються куточки рота, формуються складки на шкірі, розширюються пори, змінюється колір епідермісу. Завдання жінки, яка стежить за собою, — зробити все, щоб відстрочити старіння.

 

Ставка на пептидне омолодження

 

Експерти з антивікової медицини сходяться на думці, що амінокислотні з'єднання покращують стан шкіри. Anti-age ефект досягається внаслідок біорегуляції білка в клітинах епідермісу. Пептиди додають в креми, маски, сироватки. Щоденне використання таких косметичних засобів забезпечує швидкий та тривалий ефект омолодження.

 

Чи варто колоти ботокс, якщо зупинити старіння та усунути вікові зміни можна без ін'єкцій? Пептидні компоненти не токсичні і не блокують міміку. Їх дія спрямована на:

 

  • відновлення і регенерацію клітин шкіри;
  • стимуляцію вироблення колагену і фібробластів;
  • поліпшення щільності, пружності та еластичності епідермісу;
  • розгладження зморшок;
  • зміцнення стінок судин;
  • освітлення пігментних плям;
  • зменшення набряклості;
  • купірування запальних процесів.

 

Косметичні засоби з пептидами дають видимий ефект, якщо користуватися ними регулярно. Їх не можна вважати експрес-допомогою.

 

Порятунок від зморшок

 

Перші вікові зміни шкіри з'являються після 30 років. Користуватися засобами з пептидами косметологи рекомендують починати двома роками раніше. Це допоможе запобігти процесам старіння і дозволить зберегти молодість шкіри, не вдаючись до складних процедур. Існує кілька видів низькомолекулярних сполук, діють вони на шкіру по-різному.

 

Сигнальні пептиди запускають процеси відновлення еластичності епідермісу. Транспортні доставляють клітинам життєво необхідні компоненти. Інгібітори ферментів зберігають структуру колагенових волокон. Нейротрансмітери знімають м'язові спазми. Такі речовини є альтернативою ботоксу. Саме вони розгладжують зморшки, що вже з'явилися на обличчі та в зоні декольте.