1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Як обрати кросівки для бігу та прогулянок?

32
Без регіону (не видаляти!)

Як обрати кросівки для бігу та прогулянок?

Останні кілька років спостерігається зростання кількості людей, які пропагують здоровий спосіб життя, а також мають регулярні фізичні навантаження для тренування тіла. Одним з універсальних способів підтримки тіла в формі вважається біг. Щоб тренування були безпечними, необхідно обирати відповідне взуття. Якщо придбати звичайні черевики чи кросівки за невисокою ціною, то можна помітити, що підошва дуже тверда та не згинається. 

Параметри для підбору бігових кросівок 

Для бігу розроблені спеціальні кросівки, які відрізняються анатомічною формою та посиленою амортизацією. Широкий асортимент взуття для бігу та туризму пропонує магазин Мілітарист, який реалізує товари високої якості. Амортизація дозволяє рівномірно розподіляти вагу спортсмена, знижуючи навантаження на колінні суглоби. При використанні спеціального взуття, приземлення м'яке, комфортне, без різких ударів і ризику пошкодити кінцівки. Існує кілька параметрів, які варто враховувати при придбанні взуття для бігу та активного способу життя:  

  • Амортизація  
  • Стабільність  
  • Ступінь відштовхування  
  • Розмір  

Амортизація - це важливий параметр для людей, які тренуються щодня і мають серйозні навантаження. Чим більше людина бігає, тим вища ступінь амортизації. Тому варто віддавати перевагу моделям, у яких підошва виготовлена зі спеціальної піни. 

Вимоги до взуття для бігу 

Взуття для бігу має бути стабільним, тобто підтримувати ступню в правильному положенні. Якщо є проблеми з поворотом ступні, необхідно звернути увагу на спеціальні технології, які забезпечують максимальну стабільність. 

Кросівки для бігу повинні забезпечувати хороший показник відштовхування. Це пов'язано з тим, що під час тренування працюють не тільки кінцівки, але і кросівки. Відповідно, якщо взуття буде мати додатковий імпульс при зіткненні з асфальтом, це знизить навантаження на ноги. Таким чином знижується рівень втоми. Важливе значення має розмір. Тому необхідно, щоб кросівки не обмежували руху, але при цьому не бовталися на нозі. Якщо потрібно обирати між кросівками, які щільно сідають по нозі і вільними, варто віддати перевагу другому варіанту. 

Професійні спортсмени, при виборі взуття, враховують вагу, а також техніку бігу, рівень підготовки. Однак новачкам не варто ускладнювати процес вибору, досить обрати відповідну модель, і трохи пройтися по торговому приміщенню. Якщо спостерігається тертя, краще обрати іншу модель. Важливо враховувати біометричні характеристики стопи бігуна. Варто пам'ятати, що універсальних моделей не існує, тому необхідно обрати оптимальний варіант, який ідеально підходить для конкретної людини, з урахуванням зросту, ваги і особливостей тренування.Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber