1. Новини Закарпаття

Робота в Польщі, яка принесе дохід

Середня зарплата в Україні зможе зрівнятися з заробітком в Польщі через 35 років


Такі дані зовсім недавно оприлюднили в Мінфіні, і, виходячи з цього, зовсім не дивно, що з кожним роком все більше українців стають трудовими мігрантами. Не всі готові чекати десятиліттями кращого життя, тому і виїжджають працювати за кордон. Однією з перспективних країн для забезпечення всіх потреб став наш найближчий сусід.

Згідно соціальним опитуванням, люди зовсім не відмовляються від ідеї виїхати за кордон: найбільш схильні до міграції люди у віці від 19 до 30 років. Причини у кожного свої: хтось бажає «закрити» мінімальні потреби своєї сім'ї, хтось прагне до самореалізації, а хтось просто не бачить перспектив на батьківщині.


Знайди сам: робота в Польщі без посередників

Робота в Польщі у багатьох асоціюється з заводами або фабриками, але насправді спектр можливостей розширюється до максимуму. Знайти своє «місце під сонцем» можна в будь-якій сфері, головне - практичні навички і, звичайно ж, працьовитість.

На сайті Razem є можливість відшукати легальну зайнятість за кордоном без посередників абсолютно безкоштовно. Щодня сотні перевірених підприємців оновлюють вакансії, і понад тисячу користувачів вже поїхали підкорювати світ і випробовувати долю. З найпопулярніших сфер можна назвати наступні:

Обслуговування та інші послуги населенню включаючи красу і спорт;
Ресторанно-готельний комплекс, який завжди гарно оплачується та має безліч переваг;
Будівництво, майстерні та ін.;
Сільське господарство особливо у літній період;
Грузоперевезення, працівники складів, вантажники, тощо.

Реєстрація за дві секунди: як це працює?


На платформі ви буквально протягом години можете знайти підходящу посаду і узгодити всі умови. Перевагою сервісу є те, що це не агентство, а, значить, усі послуги шукачам надаються безкоштовно.

Щоб авторизуватися, треба зайти на офіційний сайт - за допомогою смартфона, планшета або комп'ютера. Після реєстрації потрібно розмістити свою анкету - так зване резюме, яке дасть уявлення про вас майбутнім роботодавцям. У переліку питань потрібно вказати прізвище та ім'я, стать, дату народження, громадянство, мобільний номер і зручний мессенджер, адреса електронної пошти, сферу, в якій хотілося б влаштуватися, досвід і наявність документів. Крім цього, потрібно зазначити, коли готові приступати і короткий опис своїх особистих якостей. Також необхідно прикріпити свою фотографію. Розмістивши на сайті анкету, ви зможете отримувати пропозиції про співпрацю від польських роботодавців безпосередньо або ж самостійно підшукати вакансію своєї мрії.