Сьогодні значну частину вантажоперевезень з Китаю в Україну займають так звані "консолідовані вантажі". Мається на увазі відправка вантажів, отриманих від різних клієнтів, які прямують в одному напрям
Що таке консолідація перевезень з Китаю
Сьогодні значну частину вантажоперевезень з Китаю в Україну займають так звані "консолідовані вантажі". Мається на увазі відправка вантажів, отриманих від різних клієнтів, які прямують в одному напрямку в одному транспортному засобі (автомобілі, морському або залізничному контейнері).
Цей метод транспортування особливо зручний для невеликих компаній, приватних підприємців та фізичних осіб, яким потрібно перевезти невеликі партії товарів на значні відстані. Адже орендувати половину контейнера для доставки з Китаю в Україну нерентабельно.
Консолідація як компроміс
Такий метод перевезення з'явився як компроміс між потребами власників товару та вигодою транспортних компаній. Власник отримує приємну вартість за доставку товару, а компанія-перевізник оптимізує операційні витрати.
Суть послуги полягає в тому, що товари від різних постачальників збираються (консолідуються) в єдиному місці, складі або перевалочному пункті. Тут відбувається консолідація вантажів, тобто об'єднання товарів однієї групи згідно з правилами перевезення, митного оформлення та сумісності. Якщо один перевізник завантажує контейнер телевізорами, то відправник додасть в той же контейнер холодильники, кухонні плити або малогабаритне промислове обладнання. Так відбувається до того моменту, поки загальний обсяг не можна порівняти з об'ємом контейнера.
Перевозити незначні за обсягом вантажі в окремих контейнерах невигідно і клієнту, і перевізнику. Залишається тільки питання про об'єднання різних типів товарів за категоріями. Якщо бізнес по перевезенню добре налагоджений, то клієнтові не доведеться довго чекати, поки набереться потрібна кількість подібного товару для заповнення контейнера.
Торгівля між Китаєм і Україною набирає обертів, кількість відправників зростає, тому у великих компаніях на складах зберігається достатня кількість різноманітних товарів, щоб швидко виконати консолідацію вантажу. Це гарантує клієнтам мінімальну затримку. А компанії можуть підтримувати регулярність перевезень та точний графік відправки, з урахуванням всіх умов для будь-яких типів товарів.
Як відбувається консолідація вантажів
Найчастіше консолідація для далекої перевезення здійснюється в пункті відправлення (на залізничному вокзалі, в морському порту). Для цього обладнується спеціальний консолідаційний склад, до якого пред'являються вимоги:
- наявність міст для зберігання невеликих вантажів;
- місця для встановлення контейнерів;
- обладнання для додаткової упаковки;
- чистота та неможливість проникнення сторонніх;
- відповідність вимогам пожежної безпеки;
- контрольований рівень вологості.
Вантаж кожного відправника зберігається на складі до моменту, коли накопичиться достатня для заповнення контейнера кількість товарів потрібного типу.
Інших недоліків, крім часу очікування накопичення однотипного товару, у збірних перевезеннях не відзначено.
Читайте також:
- Будинок - привид чи полтергейст?: що за історія лякає жителів про одну із будівель у Закарпатській громаді?
- Дев'ять годин планових: де закарпатцям відключать світло вже завтра й чи будуть графіки ще сьогодні?
- Земляна зірка - незвичний гриб: на що полюють закарпатці в морозних лісах? (ФОТОФАКТ)
- Перший і останній штурм: окупант розкрив жахи війни в російській армії
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber
Як перевірити авто за номером перед покупкою та ді...
Ця стаття є гайдом, як правильно перевір...
27.09.2024 16:24 38 0 Новини партнерів