Ніхто не любить прибирання. Від нього намагаються ухилитися під різними приводами в дитинстві, а дорослі приймають необхідність підтримки порядку як мерзенну повинність, на кшталт громадських робіт у
Як перестати ненавидіти прибирання і підтримувати чистоту
Ніхто не любить прибирання. Від нього намагаються ухилитися під різними приводами в дитинстві, а дорослі приймають необхідність підтримки порядку як мерзенну повинність, на кшталт громадських робіт у в'язниці.
Але зараз все стає простіше, і справа не тільки в спеціалізованій техніці. На допомогу домогосподаркам приходять сучасні засоби для очищення поверхонь. В тренді еко-прибирання без хімії - це один із способів зробити його приємним заняттям.
Основні принципи комфортного прибирання
Рекомендації для підтримки і чистоти, і нервової системи в порядку досить прості. Тенденція "еко" відноситься не тільки до миючих засобів, а й загального підходу, "екологічність" відноситься до стилю життя і відносин в сім'ї. Серед принципів:
1. Не відкладати на вихідні. Домогосподарок "на повну ставку" мало, більшість жінок працює нарівні з чоловіками. У свій законний вихідний хочеться відпочивати, а не наводити чистоту.
2. Прибиратися потроху щодня. Відтерти цілу квартиру за один день - важко, "подвиг" ніхто не оцінить, через півгодини натопчуть. Знищувати бруд у міру його появи - набагато простіше.
3. Знаменита технологія "флай леді" пропонує завжди чекати гостей. Це означає підтримувати чистоту, але думати про те, що галаслива компанія все одно принесе бруд, розіллє чай і розсипле крихти від печива. Тобто, не потрібно перетворювати будинок або квартиру в "музей чистоти".
4. Знайти "небезпечні місця" - за тумбами, під ліжками, за диванами. У таких місцях скупчується пил і бруд, тому на них потрібно звертати увагу до того, як перейти до решти.
Комфортне прибирання повинне займати в середньому 20-30 хвилин в день. Навіть зайнята людина здатна виділити півгодини на підтримку чистоти і порядку без зусиль, фізичного або психологічного дискомфорту.
Секрети і лайфхаки для підтримки чистоти
За допомогою цих секретів прибирання стане якщо не задоволенням, то цілком приємним заняттям:
- позбутися від пилозбірників: принцип еко-прибирання має на увазі відмову від надмірного споживання, придбання тільки необхідного, а інше можна віддати у вторинну переробку;
- використовувати еко-засоби: вони не викликають алергії, почервоніння очей або шкіри, можна не боятися надихатися токсичними сполуками;
- під час прибирання займатися тільки ним: мобільний телефон покласти подалі, щоб не відволікатися, зате можна слухати музику в навушниках або через Bluetooth-колонку.
- одночасно не захоплюватися "народними засобами" - якщо прабабуся мила плиту содою, це не означає, що нічого якісніше не придумали, а всього лише те, що в її час була доступна тільки сода. Зараз багато актуальніших і дієвих засобів для миття скла, плит, інших поверхонь.
За допомогою еко-тенденцій процес наведення чистоти стане набагато комфортнішим в будь-якому будинку. А разом з підтриманням затишку стануть здоровішими і відносини в родині. З'являтиметься менше приводів для сварок і конфліктів.
Читайте також:
- Закарпаття готується до погодних сюрпризів вже цього вечора: що прогнозують синоптики?
- Нові "сюрпризи" для ухилянтів: адвокат розповів, що загрожує за неявку до ТЦК
- Синоптики б'ють на сполох: на одну з областей України насувається потужна негода
- Закарпатці почали метушитись: у регіоні фіксують неочікуваний "Армагедон" від погоди
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber
КАСКО – добровільне страхування власного авто від ...
Дізнайтеся про види програм КАСКО, які д...
14.08.2024 15:59 12 0 Новини партнерів