1. Новини Закарпаття

Огляд компанії TiSO

TiSO – компанія, заснована в 1996 році, яка спеціалізується на роботі з металом. Зручний сайт https://tiso.ua/ допомагає клієнтам швидко оформити замовлення, а відвідувачі можуть більше дізнатися про послуги, які ми надаємо. За час існування компанії наші співробітники стали професіоналами високого класу в своїй справі, здатними впоратися з найскладнішими завданнями. У наших цехах встановлене сучасне обладнання, що забезпечує високу якість обробки, починаючи з різання і закінчуючи нанесенням фарби. Завдяки цьому виробництво оптимізується, а терміни виготовлення продукції скорочуються.

Види послуг

Компанія TiSO пропонує різні послуги, пов'язані з обробкою металу, серед яких:

  • Порошкове фарбування. Цей сучасний спосіб нанесення фарби на металеву поверхню користується попитом за рахунок відсутності будь-яких нерівностей. Крім того, отриманий шар надійно захищає метал від негативних зовнішніх впливів і появи корозії.

  • Лазерне різання. Така послуга стане в нагоді в разі, якщо потрібно зробити розкрій металу з високою точністю.

  • Гнуття листового металу. За допомогою цього способу обробки металу заготовки перетворюються в об'ємні деталі і елементи. Залежно від виду виробів та товщини вихідного матеріалу, використовується той чи інший листозгинальний центр.

  • Координатно-пробивні роботи. За допомогою цього способу здійснюються високоточне виготовлення продукції і формування отворів будь-якої форми та розміру у листовому металі.

Вибір послуги здійснюється в залежності від необхідного кінцевого результату. Для роботи використовуються нержавіюча сталь, чорний метал, алюміній тощо.

Переваги замовлення послуг у TiSO

Переваги співпраці з нашою компанією:

  • наявність професійного обладнання, завдяки чому ми можемо виконувати замовлення в промислових обсягах;

  • можливість використовувати в якості вихідних матеріалів різні види сталі, алюміній, латунь і мідь, чорний метал тощо;

  • обробка проводиться з використанням передових технологій, забезпечуючи максимальну точність різання.

У нашому штаті працюють виключно кваліфіковані та досвідчені співробітники, які впораються з високотехнологічними верстатами і центрами. У TiSO розроблена гнучка цінова політика, яка приємно порадує клієнтів. Наш менеджер, з яким можливо зв’язатися за телефонами +38 (044) 291-21-01, +38 (067) 233-57-93, оперативно розрахує вартість замовлення з урахуванням конструкції замовлених деталей і необхідної кількості готових виробів.