1. Новини Закарпаття

Соковижималки Tefal: як зробити правильний вибір

Соковижималка Tefal - це пристрій, який дозволяє приготувати свіжий і виключно корисний сік.

Соковижималки Tefal

Більшість пристроїв цього типу є вертикальними моделі, оснащені одним валом. Це основна частина обладнання цього типу. Завдяки цьому починається процес подрібнення фруктів та овочів, з яких виходить сік.

Отримувати інформацію пристрою варто тільки на офіційному сайті в категорії https://www.tefal.ua/ru/ОБРАБОТКА-ПРОДУКТОВ/Соковыжималки/c/juicers, де можна знайти офіційних дистриб'юторів, якісний пристрій з гарантією, ремонт та обмін за європейськими стандартами.

Параметри вибору соковижималки

Найголовніший параметр соковижималки - потужність. Чим він більший, тим легше обладнання може обробляти жорсткі фрукти і овочі. Ви можете вибрати модель потужністю 350 або навіть 1000 Вт. Пристрій повинен мати містку ємність для соку. Зазвичай його обсяг становить від 0,4 до 0,5 л.

Чому варто вибрати Tefal

Соковижималки Tefal безумовно правильний вибір серед інших популярних виробників. Хоча вони дорожче, у них набагато більше переваг. Технологія повільного обертання гарантує, що приготований сік зберігає всі свої властивості - вітаміни і мінерали, які впливають на правильне функціонування людського організму. Приготований таким чином напій не містить м'якоті, тому зберігається в холодильнику набагато довше.

Які властивості соковижималки Tefal

Повільні соковижималки, пропоновані Tefal, пропонують більшість функцій, як і інші пристрої цього типу на ринку. Вони відрізняються відносно високою міцністю, а також виготовлені з матеріалів, які можуть контактувати з харчовими продуктами.

Деякі моделі пропонують додаткові технології. Найпоширенішими з них є QuickClean, що дозволяє швидко очистити обладнання після використання, і Anti-drip, що запобігає стікання залишків соку.

Соковижималка Tefal Fruitella ZE370

Соковижималка Tefal Fruitella ZE370 виготовлена ​​з нержавіючої сталі і пластика. Він призначений для м'яких і твердих фруктів і овочів. У розпорядженні користувача два швидкісних режиму роботи пристрою.

Стабільність під час роботи забезпечує соковижималка з не ковзають ніжками. Ще один плюс - широкий отвір. Ця модель має потужність 350 Вт і зовнішній контейнер для м'якоті об'ємом 0,95 л. Знімні частини соковижималки можна мити в посудомийній машині.

Tefal Juice Clean ZC420

Tefal Juice Clean ZC420 - відмінний пристрій, завдяки якому ви можете приготувати свої улюблені соки за лічені секунди.

Соковижималка має 4 режими роботи (вибираємо їх на інтуїтивно зрозумілій сенсорній панелі), можливість регулювати кількість м'якоті в соку, а також оснащена функцією Easy Clean, завдяки якій пристрій сам очиститься, тим самим заощадивши твій час.