На сьогоднішній день багато хто хоче познайомитися з терміном «донація». Завдяки використанню донорських яйцеклітин можна без будь-яких проблем завагітніти. За великим рахунком, ця процедура значно підвищує шанси на народження дітей в сім'ях, де жінки з особистих причин позбавлені можливісті народити природним шляхом або вже мають досвід невдалого ЕКО.
Громадська організація Донори за життя проінформують вас про донація яйцеклітин https://donorslife.com/donacija-jajceklityn/, а також направлять вас у клініку, де лікарі своєї справи, які мають досвід в цьому напрямку, зможуть без проблем виконати послуги на високому рівні.. Вони візьмуть яйцеклітини клієнта і підсадять їх сурогатній матері. Завдяки донації у кожної сім'ї з'являється шанс виховувати власну єдинокровну дитину, яка буде виношена сурогатною матір'ю.
На які особливості слід звернути особливу увагу?
Важливо наголосити на тому, що донація статевих клітин вважається затребуваною в сучасному суспільстві послугою. Більшість потенційних жінок-донорів постійно перелякані тим, що це якось зашкодить їхньому здоров'ю. Донорства не потрібно боятися, в принципі такий процес абсолютно добровільний і безпечний, тому жінки віддають свої власні дозрілі і придатні до запліднення статеві клітини, які в подальшому будуть застосовані в ЕКЗ.
Коли відбувається здача яйцеклітин, лікарі найчастіше використовують нативні або свіжоотримані ооцити. Причому при проведенні даної процедури пацієнтка обов'язково підписує відповідні документи, які складені відповідно до законодавства країни і роботи клініки в цілому.
Яким чином відбувається здача яйцкеклітин?
Всі процедури донорства регламентуються діючими нормативно-правовими актами країни. Щоб отримати донорські ооцити, відбувається пару етапів:
- Спочатку потенційного донора обстежують комплексно. Даний етап є найбільш важливим серед інших. Справа в тому, що здавати яйцеклітину повинна повністю здорова жінка. У неї не повинно виявитися абсолютно ніяких хронічних або спадкових хвороб, протипоказання для гормональної стимуляції яєчників і так далі.
- Етап синхронізації куди цікавіше. Від другий після обстеження. Необхідно синхронізувати менструальний цикл донора і пацієнтки. Адже з донора необхідно по суті витягти виключно нативний ооцит.
- Стадія стимулювання яєчникової тканини лікарськими гормональними засобами з використанням спеціальних технологій - медичних схем. На цьому етапі можна проконтролювати ріст декількох фолікулів завдяки звичайним і в той же час повторних УЗД.
- Далі відбувається індукція, а саме вводять препарат-тригер овуляції. Трансвагінальна пункція яєчників потрібна для того, щоб лікарі могли забрати дозрілі і готові до овуляції яйцеклітини.
- Останнім етапом є відбір вже зрілих, готових, повноцінних яйцеклітин.
Що стосується донора, то ніяких різких змін в житті у людини не відбувається, так як здача клітин відбувається в амбулаторних умовах і під ретельним наглядом лікарів.