1. Новини Закарпаття

Аналітичний сервіс FoxyCredit почав роботу на ринку Литви

У червні 2021 року аналітична компанія FoxyCredit розпочала підготовку до виходу на фінансовий ринок Литви; в перший тиждень серпня сервіс почав роботу. На сайті вже з'явилися огляди дев'яти значущих фінансових компаній: зокрема, інформація про умови кредитування, вимоги до клієнтів і деталі оформлення позик. Аналітики сервісу відзначають швидкий приріст аудиторії сайту - тільки за перші два дні роботи його відвідали близько 10 осіб, а протягом наступного тижня - понад 200.

Тенденція зберігається і зараз, причому зростає як загальне число відвідувачів, так і кількість тих, хто безпосередньо скористався послугою (на даний момент це більш ніж 30 клієнтів). Відзначається, що найбільш популярними виявилися компанії, що пропонують довгострокові споживчі позики.

Литва: тенденції ринку споживчого кредитування

В останні роки обсяг споживчих кредитів у Литві показує тенденцію до зменшення. Наприклад, у березні 2020 року обсяг кредитів небанківського сектору становив 390 млн євро, що на 11,6% менше порівняно з відповідним періодом у 2019. У банківському секторі у березні 2021 року обсяг кредитів становив 223 млн, що на 7,6% менше, ніж у минулому році. Обсяг споживчих та інших кредитів грошово-кредитних фінансових установ також зменшився в 2021. Наприклад, у березні обсяг споживчих кредитів був на 5,5% менше ніж рік тому. Тим не менш, показники першого кварталу 2021 року, продемонстрували ознаки відновлення попиту на споживчі кредити.

Як відзначають аналітики сайту foxycredit.com, зростання конкуренції між фінансовими організаціями, ускладнений пандемією і карантинними заходами, змушує їх все частіше міняти умови кредитування, підбираючи нові шляхи збільшення прибутку. У той же час, клієнти намагаються ретельніше підходити до вибору позик і порівнювати різні пропозиції перед тим, як звернутися в один з банків або МФО.

Довідка про компанію

Компанія FoxyCredit розпочала роботу в 2018 році і спочатку діяла тільки в Швеції. ЇЇ послуги почали користуватися попитом, і незабаром сервіс став виходити на нові фінансові ринки, в першу чергу охопивши скандинавські країни: Данію, Норвегію і Фінляндію. На даний момент працюють філії FoxyCredit в Україні, Польщі та Румунії. Представники компанії зазначають, що, крім Литви, запланований вихід на ринки і інших країн Балтії.

Сервіс спеціалізується на оглядах і порівняннях банків і небанківських фінансових організацій. Зокрема, розглядаються такі параметри:

  • базові ставки, а також можливі терміни кредитування;

  • наявність вітальних знижок або програми лояльності;

  • вимоги до віку і працевлаштування клієнтів;

  • пакет документів, необхідний для оформлення позики;

  • складність подачі заявок і швидкість їх обробки;

  • можливість дострокового погашення або пролонгації позик.

На сайті можна знайти також відгуки користувачів про їх особистий досвід кредитування в тій або іншій компанії щодо процедури подачі заявок, швидкості їх розгляду, компетентності служби підтримки та інших нюансів.