1. Новини Закарпаття

Переваги співпраці з виробником верхнього одягу Alberto Bini

Alberto Bini - це бренд одягу, розроблений для активних жінок, які намагаються все встигати і йти в ногу з часом. Тому в лінійці є спортивні та класичні моделі. Однак більшість товарів виготовлені в стилі casual, завдяки чому одяг від компанії https://albertobini.com.ua/ua можна носити як з кросівками, так і з туфлями на підборах. 

Як отримати прибуток, не маючи стартового капіталу? 

Дропшиппінг - це зручна бізнес-модель, яка дозволяє відкрити магазин, отримати непоганий заробіток, не маючи при цьому складу, і не виплачуючи зарплатню продавцям. По суті дропшиппінг - це пряма поставка від постачальника до клієнта, тобто замовника. Таким чином інтернет-магазин є своєрідним посередником, який не володіє товаром на своїх складах. 

Підприємець робить замовлення у виробника, який відправляє його відразу клієнту, якого знайшов бізнесмен, посередник. Таким чином бізнесмен отримує відсоток, який складається з націнки, різниці між роздрібною та оптовою ціною. Насправді така модель бізнесу дуже зручна, так як не вимагає величезних грошей, але при цьому дозволяє заробляти. Широкий асортимент жіночого одягу пропонує компанія Alberto Bini. На сайті albertobini.com можна знайти верхній одяг для осені та зими. 

Переваги співпраці з виробником Alberto Bini по дропшиппінгу 

Основна особливість продажів в тому, що посередник, підприємець, який реалізує товар, не має доступу до продукції. Тобто продукція знаходиться на складі виробника і в підсумку підприємець навіть не побачить цих речей. Адже будь-яке замовлення буде направлятися відразу замовнику, тобто покупцеві, клієнту.  

Переваги співпраці з компанією Alberto Bini: 

  • Постачальник відшиває широкий асортимент жіночого одягу, також можливе виготовлення одягу під замовлення. 
  • Посередник при цьому не витрачає кошти на оренду. 
  • Клієнти отримують можливість купувати якісний, недорогий одяг і не чекати довго отримання посилки. 

Основні переваги постачальника Alberto Bini в тому, що товари реалізуються не тільки в межах України, а й по СНД. Одяг можна купувати цілими партіями, оптом, або в роздріб. Відповідно співпрацювати з Alberto Bini може сайт з продажу жіночого одягу, який закуповує партії товарів. Придбати товари може і дропшиппер, який відразу відправляє замовлення виробнику. А виробник надсилає товари клієнту. При цьому ціна товару, придбаного по дропшиппінгу, значно нижча за роздрібну вартість. В цьому і основна перевага придбання товарів за такою схемою. Широкий асортимент, демократичні ціни та сучасні моделі, роблять одяг дуже популярним серед молоді. Але і ділові жінки цінують зручність класичних моделей одягу.