1. Новини Закарпаття

Ми радимо, як уникнути нещасних випадків   

Уважно порівнюйте пропозиції - ціна може бути нижчою, наприклад, через те, що пропонується старша модель шин. Перед тим, як купити шини, перевірте вартість доставки. Інтернет - магазини зазвичай поставляють шини дешевше, ніж випадкові продавці. Важливий не тільки правильний розмір та правильно підібрані індекси швидкості та навантаження!

Купуючи шини, варто уважно порівняти пропозиції. Оскільки це «громіздкий» і досить важкий товар, то при порівнянні цін краще негайно перевірити вартість доставки. Хоча спеціалізовані магазини зазвичай мають хороші пропозиції за фіксованою ставкою, купуючи у випадкових продавців, ви іноді можете бути серйозно здивовані.

Вибираючи модель шини, ми рекомендуємо вам скористатися незалежними тестами шин, а не пропозиціями продавця. Той факт, що "ніхто не скаржився", "не було скарг" або "я їзджу на них сам, і вони чудові" - насправді не гарантує, що шини належної якості та ефективності такі ж чи кращі, ніж у конкурентів. Відмінності між шинами та їхніми параметрами при тривалому використанні можна перевірити лише під час довгострокових порівняльних випробувань, що проводяться у контрольованих умовах. Варто також знати, що навіть у випадку шин від відомих виробників є кращі та гірші моделі, іноді також є великі відмінності між наступними поколіннями однієї моделі.

Ось чому при виборі шин варто уважно перевіряти модель запропонованої шини, тому що, чи маємо ми, наприклад, поточну версію даної моделі або її попереднє покоління, може мати величезний вплив не тільки на вартість, але і за параметрами. В області шин дійсно великий прогрес, і, наприклад, гальмівний шлях на шинах, виготовлених кілька років тому. виявляються значно довше.

Вік шин / партія: це ще один момент, про який варто запитати у вашого дилера. Часто в якості особливих випадків використовуються «шезлонги» - шини, які, за загальним визнанням, не використовувалися, але були зроблені кілька років до того. Їх стан і вихідні параметри багато в чому залежать від того, як вони зберігалися. Найбільший ризик - купити комплект, що складається з шин різного року випуску, з різних партій випуску. Одна і та ж модель шин може виготовлятися на різних заводах, що може вплинути на допуски за розмірами, іноді навіть з різними складами! У цьому випадку окремі шини можуть мати різні властивості, а також можуть по-різному старіти.

Якщо шини більш раннього виробництва, варто запросити знижку! Якщо з дня виготовлення шини пройшов рік, два або навіть три роки, вона все одно повинна мати належні параметри за умови правильного зберігання. Не так давно існували стандарти, за якими шини могли продаватися як нові до 3 років з дати виробництва. Дату виробництва можна прочитати по чотиризначний коду в овалі на боковині шини - перші дві цифри позначають виробничу тиждень, наступні дві - рік. Індекс швидкості / навантаження: все шини в автомобілі повинні мати однаковий індекс навантаження / швидкості, тому що їх параметри можуть варіюватися в залежності від індексу. Простіше кажучи - чим вище індекси швидкість / навантаження, тим жорсткіше шини.

Також ми можемо заощадити, купивши шини після сезону. У дилерів, які не зуміли продати свої шини, вибору немає. Щоб уникнути зобов'язання зберігати продукти ще на один рік і розморозити свій капітал, вони вирішують знову знизити ціни. Скориставшись посесезонними знижками, ми економимо набагато більше, але ми також повинні враховувати той факт, що ми не будемо використовувати куплені шини до наступного сезону. Це не проблема, якщо ми все одно не збиралися міняти шини до наступного року. Однак, приймаючи рішення про покупку шин після сезону, ми повинні враховувати ризик того, що обраний нами продукт може стати дуже популярним, що призведе до невеликого зниження його ціни або до більш ранньої продажу продукту.