1. Новини Закарпаття

Чоловічі джинсові шорти: які та де вибрати?

Незважаючи на доволі спекотну погоду, чимало чоловіків вперто носять штани. Тож давайте розбиратися, яку альтернативу можна їх запропонувати.

Чоловічі джинсові шорти — вони увібрали в себе все найкраще, оскільки в них не буде спекотно навіть у самий гарячий день, а на випадок стрімкого й неочікуваного похолодання вам буде все ще комфорно, адже щільна тканина не дозволить змерзнути надто швидко. Не варто думати, що вони виглядають непрестижно — багато медійних ерсон, славнозвісних реперів та інших селебріті із задоволенням використовують їх у повсякденних образах, урівноважуючи більш строгими сорочками чи поло в парі з брогами. Це має стильний вигляд і гарантовано не лишить вас непоміченим. Якщо здається, що з першим похолоданням пора переодягатися в брюки, то це теж не зовсім так, адже ви можете скласти стильний демісезонний ансамбль разом з шортами з деніму. Варто підібрати оверсайз світшот, високі шкарпетки та масивні кросівки. Нетривіально дивитися образ з футболкою, бомбером, берцями та бейсболкою. По факту, актуальність образу залежить від довжини. Аби зупинитися саме на правильному виборі — довжина майже до колін або на їх середину буде оптимальною. Звісно, в театр так вас не пропустять, проте вхід у музей чи заклад харчування відкритий для вас.

Варто зазначити, що світові дизайнери пропонують доволі великий спектр моделей, з різним візуальним та конструктивним наповненням у залежності від типу фігури та уподобань клієнтів. Тому, якщо ви прихильник лаконічних варіантів, то прості та зрозумілі сині шорти з деніму — ваш варіант. Якщо такі вже є, то обирайте інші забарвлення: чорні, сірі, білі, тощо. Якщо ж вам більше до вподоби щось привертаюче увагу, то пари з необробленими зрізами, з технікою фарбування “тай-дай”, локально нанесені малюнки, принти-лого та інші помітні деталі — це саме те, що ви шукаєте. Деякі модельєри пропонують навіть повністю принтовані вироби, ніби з коміксами. Вони також незвичні та стильні. Тому, тут абсолютно все залежить від вашої сміливості, характеру та способу життя.

би оглянути максимально широкий асортимент розглянутої тут категорії товарів, радимо зазирнути на віртуальні вітрини онланй-магазину MD-Fashion. Тут більше ста представників фешн-індустрії, які точно мають чим наповнити гардероб кожного. Вся продукція оригінальна, що гарантує належний рівень якості та справжності кожному клієнтові. Крім того, тут часто відбуваються різного роду дисконти, що дозволяє купити фірмові вироби значно вигідніше, тоже переходьте та ознайомлюйтеся.