1. Головна
 2. >
 3. Новини партнерів

Як вивчити англійську мову швидко та результативно?

86
Без регіону (не видаляти!)

Як вивчити англійську мову швидко та результативно?

Англійська мова – найпопулярніша у світі, яка знадобиться будь-де – на роботі, під час навчання або подорожей. Та чи справді можна вивчити її швидко, не витрачаючи на це кілька років?

Чи можливо швидко вивчити англійську мову?

Вивчити англійську мову за короткий час реально, усе залежить безпосередньо від зусиль, а також обраної програми навчання.

За певні терміни можна досягнути наступного рівня володіння мовою:

 • 3 місяці: А2, заняття не менше трьох разів на тиждень, збільшення рівня споживання англійського контенту;

 • 6 місяців: рівень B1, два заняття на тиждень, ведення двох-трьох бесід щотижнево з носієм мови;

 • 9 місяців: B2, постійне виконання домашніх завдань, прокачування навичок з говоріння та граматики;

 • 1 рік: С1, подорожі за кордон, спілкування та використання англійської кожного дня.

Важливо також додати, що пропуск занять, або ж невиконання домашніх завдань та відсутність англійської у домашній/робочій обстановці значно подовжують термін вивчення мови.

Прискорене вивчення англійської разом з вчителем

Найшвидший спосіб вивчити нову мову – це звернутись до професіонала. Аби швидко досягнути результатів, потрібно звернути увагу на певні нюанси.

1. Вибір вчителя

Безліч навчальних програм та репетиторів роблять вивчення мови досить легким. Однак для цього варто правильно обрати вчителя. Обов’язково підбирайте його за методикою викладання мови, кількістю позитивних відгуків та досягненнями учнів. Пам’ятайте, що чим цікавіше вам буде вивчати мову з вчителем – тим швидше ви опануєте її правила.

2. Окреслення робіт

Правильно окреслений фронт робіт – вже половина успіху. Варто точно зрозуміти, що саме ви хочете вивчити – письмову, розмовну, ділову або інші види іноземної мови. Обирайте у залежності від того, що ви плануєте робити з англійською – спілкуватись у подорожах, працювати тощо.

3. Вибір часу занять

Не завжди більша кількість занять є гарним рішенням. Не рекомендується займатись щодня, оскільки мозкові потрібен час на відпочинок та засвоєння матеріалу. Задля швидкого вивчення мови достатньо буде займатись три-чотири рази на тиждень протягом однієї години, залишивши додатковий час на домашні завдання, читання та перегляд англомовних джерел.

4. Підбір домашніх завдань

Важливо завжди виконувати домашні завдання. І краще, якщо вони будуть розлогими, стосуватись не лише теми, яку ви вивчаєте зараз, а й тих, що вже були пройдені раніше. У залежності від мети вивчення мови, важливо, аби домашні завдання їй відповідали, містили блоки з письма, читання або усного мовлення тощо.

Самостійне швидке вивчення мови

Вивчити мову швидко та якісно можна не лише за допомогою навчальних програм або ж допомоги вчителя. Це можна зробити й самостійно, використовуючи кілька лайфхаків.

Для того, аби займатись англійською самостійно, зверніть увагу на наступні моменти:

 • Навчальна література: якісний підручник – запорука правильного вивчення мови, а тому потрібно правильного його підібрати;

 • Перегляд фільмів на англійській мові з субтитрами це перевірений та ефективний спосіб навчання;

 • Використання мови: не лише під час навчання, а й на прогулянці, на відпочинку, на роботі тощо;

 • Перевірка знань: у мережі безліч гарних тестів та прикладів екзаменаційних білетів, за якими можна перевіряти рівень володіння темами;

 • Перекладацька діяльність: гарний спосіб підвищити володіння мовою – перекладати з та на англійську різні види текстів за об’ємом та складністю.

Обов’язкового мотивуйте себе, спілкуйтесь з друзями англійською або ж опирайтесь на досвід інших людей, який зможе допомогти пришвидшити процес оволодіння мовою.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber