1. Новини Закарпаття

Характеристика асортименту товарів та послуг ТОВ «Буд Прогрес»

Якщо ви шукаєте, де придбати матеріали для оздоблення стін, покрівлі, огорожі, тоді звертайтесь до ТОВ «Буд Прогрес». Компанія займається торгівельною діяльністю та пропонує послуги під ключ за привабливими цінами у м. Хмельницький.

Асортимент товарів та послуг

ТОВ «Буд Прогрес» є багатопрофільною компанією. Її асортимент дуже широкий. Фірма пропонує наступні продукти:

  • Покрівельні матеріали. Представлені металочерепиця, композитна та бітумна черепиця з алюмінію, міді або сталі. Вироби мають полімерний захисний шар. Тому відрізняються високою якістю, довговічністю. Пропонуються у широкому виборі кольорів. У ТОВ «Буд Прогрес» бітумна та металочерепиця Хмельницький недорога та якісна.
  • Мансардні вікна. В асортименті компанії представлені мансардні вікна Roto різної комплектації. Є звичайні класичні моделі, з електричним управлінням, однокамерні, двокамерні варіанти. Усі вікна енергоефективні, комфортні та довговічні. Пропонуються у різних кольорах.
  • Водостічні системи. Представлені металеві та пластикові водостоки. Вони відрізняються морозостійкістю, міцністю та надійністю. Спроектовані за унікальними технологічними рішеннями.
  • Металевий штахетник. Пропонуються найкращі штахети металеві у хмельницькому та області. Є вироби різної форми та кольору. Поверхня покрита захисними засобами проти вицвітання, механічного ушкодження та корозії.
  • Сайдинг та блок-хаус. Це фасадні матеріали. Є у продажу металевий, ПВХ та вініловий сайдинг. Пропонуються вироби різні за кольором, фактурою та формою.

Якщо плануєте встановлення огорожі, монтаж мансардного вікна, покрівлі або водостічної системи, тоді вигідніше купувати «під ключ». Це означає, що спеціалісти підбирають матеріали, доставляють їх на об’єкт та проводять монтажні роботи, наладку. Компанія ТОВ «Буд Прогрес» пропонує таку послугу на вигідних для клієнта умовах.

Переваги ТОВ «Буд Прогрес»

ТОВ «Буд Прогрес» має налагоджені зв’язки із постачальниками та професійних монтажників, консультантів у штаті. Тому пропонує якісну продукцію та висококласний сервіс. Компанія здійснює продаж продукції та надає послуги по місту Хмельницькому та Хмельницькій області.

Переваги фірми:

  • працює за договором;
  • швидка доставка;
  • низькі ціни;
  • видача гарантії;
  • високоякісна продукція та сервіс.

Якщо вам потрібні покрівельні, фасадні матеріали, мансардні вікна або водостічні системи, тоді ознайомтесь на сайті https://budprogres.com.ua з каталогом та сформуйте замовлення. Допомогти обрати підходящу продукцію може консультант компанії, який є завжди на зв'язку.