1. Новини Закарпаття

Як обрати футболку: розмір, фасон, тканина

Футболка – обов’язковий елемент будь-якого гардеробу. Це універсальна річ, яку компонують з різними видами одягу. Знайти високоякісний виріб можна в магазин одягу Fromus.

Як обрати футболку

Не дивлячись на свою універсальність та простоту, до вибору футболки потрібно підходити так само уважно, як і до усіх інших речей. Класична модель – біла футболка. Саме вона ідеально доповнює будь-який образ.

Для того щоб обрати якісний та гарний виріб, потрібно звертати увагу на наступні параметри:

  1. Тканина. Саме від матеріалу залежить наскільки приємно футболка буде до тіла. Найкраща тканина для футболки – бавовна. Така популярність обумовлена наступними перевагами: гарно пропускає повітря, приємна на дотик, довговічна та м’яка. Крім того, така тканина дуже добре реагує на постійне прання, тому не втрачає свого привабливого зовнішнього вигляду навіть після багаторазового прання. Ще один популярний матеріал для футболок – поліестер. Як і бавовна, відрізняється своєю довговічністю та якістю. Але якщо потрібен виріб високої якості, рекомендується обирати лише серед дорогої високотехнологічної тканини. Всі футболки із такого матеріалу відрізняються своєю легкістю, можливістю пропускати повітря і вологу.
  2. Розмір. Орієнтуватися у цьому питанні потрібно на розмір самої людини. Зараз багато магазинів одразу пропонують розмірну сітку, де можна подивитися свій розмір, виходячи із власних параметрів. Потрібно також пам’ятати, що після першого прання, виріб може сісти на 5%, тому рекомендується обирати трішки більші по розміру футболки.
  3. Фасон. Зараз великою популярністю користуються футболки оверсайз розміру. Такий фасон виглядає привабливо на людині з будь-яким типом фігури. Можна обрати просто виріб на один розмір більше, але не потрібно обирати на декілька розмірів більше, бо така футболка буде виглядати недоречно.
  4. Зовнішній вигляд. Окрім фасону та тканини, важливо провести детальний огляд виробу, щоб точно переконатися у його якості. Гарні та якісні речі мають гарно прошиті шви, без зайвих ниток та різноманітних дефектів.

Опираючись на ці параметри, можна знайти та купити гарну універсальну білу футболку. Ця річ стане ідеальним доповненням до будь-якого гардеробу. ЇЇ можна буде поєднувати з різним одягом для створення цікавих образів. Знайти підходящий варіант можливо в інтернет-магазині Fromus.