1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Паштети та тушонка: види та особливості вибору

63
Без регіону (не видаляти!)

Паштети і тушонка – чудовий варіант перекусу на кожен день. Це продукція, яка має тривалий термін зберігання, і якою можна поласувати в будь-який момент. Паштети зручно намазувати на бутерброди, лаваші, грінки, фарширувати ними яйця. А тушонку можна додавати в страви з картоплею, макаронами, гречки, а також у супи та солянки. Це 2 дуже популярних на сьогодні продукти, які повинні бути в кожному продуктовому магазині, як і ковбасна продукція.

Тушонка

Купуючи консерви оптом чи вроздріб, не забудьте про тушонку. Цей продукт можна додавати в процесі приготування гарячих страв або ж їсти без нічого, з салатом або хлібом. Все залежить від виду тушонки.

Основні види тушонки:

  • з м’яса птиці, свинини чи яловичини;
  • м’ясо-рослинні;
  • з субпродуктів;
  • з бекону, шинки та інших м’ясних продуктів.

М’ясо-рослинна тушонка – це повноцінна їжа, оскільки в одній банці поєднане м’ясо та гарнір – бобові, макарони, крупи. Тому якщо ви їдете на природу або у вас попереду довга дорога, то варто купити тушонку.

Як вибрати і правильно зберігати тушонку? Почнемо з особливостей вибору. Така продукція продається в скляній і жерстяної тарі у спеціалізованих магазинах, таких як «Пан Ковбаско». Основна перевага скляної тари полягає в тому, що ви можете легко побачити вміст продукту, співвідношення в ньому м’яса і жиру. Також ви можете оцінити його колір – м’ясо всередині банки повинно бути темно-червоного або коричневого кольору. Зверху в банці повинен плавати жир. Таким чином, ви зможете легко оцінити продукт за зовнішнім виглядом і купити тушонку оптом.

Обов’язково зверніть увагу на етикетку. Продукція, зроблена згідно ДСТУ (державному стандарту), повинна називатися, наприклад, «Свинина тушкована». Якщо продукт зроблений згідно з технічними умовами (ТУ), обов’язково читайте склад.

Що стосується правила зберігання. Після купівлі тушонки оптом рекомендується зберігати її при температурі до +6 °С впродовж терміну, зазначеного на етикетці. Продукція в жерстяних банках зазвичай зберігається довше, ніж в скляній тарі: враховуйте це при покупці.

Паштети

Перед тим, як купити паштет, потрібно розібратися з асортиментом. Виробники пропонують різні види паштетів:

  • печінкові;
  • свинячі;
  • курячі;
  • рибні;
  • грибні;
  • овочеві.

Як бачите, паштети бувають не тільки м’ясними, а й рибними та овочевими. Враховуйте це при покупці, адже у покупців вашого магазину можуть бути різні смакові переваги.

При виборі та купівлі паштету уважно огляньте тару: вона має бути неушкодженою, а на етикетці повинна бути вказана вся інформація: виробник, склад, маса продукту. До складу паштету можуть входити такі інгредієнти: обвалене м’ясо, топлений жир, субпродукти (наприклад, печінка), соя, овочі, прянощі, крохмаль. Уважно читайте склад продукту перед покупкою паштету.

Тож, безумовно, не варто забувати про тушонку та паштети, формуючи асортимент продукції у магазині або супермаркеті. Така продукція, як і ковбасні вироби, дуже смакує багатьом споживачам. Це швидкий, повноцінний та смачний перекус, який обирає безліч людей. Обирайте лише якісну продукцію і ваші клієнти завжди будуть із задоволенням повертатися до вас!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber