1. Новини Закарпаття

Прогноз погоди на місяць у Львові

Львів - це культурний та обласний центр України, з вологим континентальним кліматом, досить теплим літом. Наприкінці серпня та на початку вересня зазвичай спостерігається прохолодна погода, з середньою температурою повітря +13 градусів. Цього року до кінця серпня очікується прохолодна і дощова погода. Точний прогноз погоди на місяць дозволить спланувати час, та вдало відпочити у вихідні. 

Прогноз погоди у Львові до кінця серпня 

До кінця серпня практично щодня прогнозують помірні, короткочасні дощі. Варто утриматися від подорожей та мандрівок. Температура не підніматиметься вище +19 градусів. Заморозків на поверхні ґрунту не очікується, однак температура вночі буде знижуватися до +10 градусів за Цельсієм. 

Синоптики прогнозують туман, тому варто утриматися від походів у гори. Краще відкласти екскурсії та тривалі прогулянки. Цього року прогнозується набагато менше опадів, ніж звичайно. Протягом місяця слід очікувати всього 6 ясних днів, без опадів. Більше 10 днів будуть спостерігатися тривалі дощі. Дощова погода та мінлива хмарність - основні атмосферні явища, яких варто очікувати протягом місяця. В кінці серпня і на початку вересня рекомендуємо носити з собою парасольки і дощовики. Варто придбати гумові чоботи, бо в деякі дні прогнозуються не короткочасні, а тривалі, добові дощі. 

Ймовірність опадів та прогноз погоди у Львові до середини вересня 

В середіні вересня ситуація значно покращиться, припиняться дощі, буде спостерігатися мінлива хмарність. Стовпчики термометрів піднімуться до рівня + 20, а іноді +22°. Точна погода Львів на місяць допоможе спланувати свій час, враховуючи атмосферні явища та опади. 

Мінімальна та максимальна температура повітря у вересні: 

  • У другій декаді вересня очікується мінлива хмарність. Буде декілька сонячних днів, а повітря прогріється до +18+19 градусів.  
  • Максимальна температура буде спостерігатись 4 вересня, та досягне 22° вдень. 
  • Мінімальну температуру варто очікувати 5 вересня. Цього дня стовпчики термометра не підійматимуться вище +15 градусів.  
  • Абсолютний нічний температурний мінімум становитиме +7 градусів. 

Вітряних днів наприкінці серпня та на початку вересня у Львові не буде. Середня швидкість вітру становитиме 4 м/с. Ідеальними для прогулянок стануть 8, 15 і 22 вересня. Повітря вдень прогріється до +20°. Це комфортна погода для прогулянок, яка дозволить подихати свіжим повітрям. Можна сміливо вирушати на екскурсії, в автобусні тури по околицях міста. Максимальна ймовірність опадів буде спостерігатися 1 вересня. Прогноз погоди надав сайт Pogodnik.