1. Новини Закарпаття

Особливості та переваги бандажів на плече

Дискомфорт і біль в плечовому суглобі можуть бути викликані багатьма факторами. Найчастіше причиною неприємних відчуттів в плечі є травми і хронічні захворювання різної етіології. Навіщо потрібен бандаж на плече і якими перевагами він володіє? Як правильно вибрати цей ортопедичне виріб і які види бандажів на плече існують? Про це далі.

Особливості та переваги бандажів на плече

Коли біль в плечі викликана внутрішніми порушеннями тканин внаслідок травм або дегенеративно-дистрофічних патологій - хворий суглоб потребує у додатковій підтримці і надійній фіксації. Таким чином обмежується амплітуда рухів суглоба, а плече знаходиться в максимальному стані спокою. Забезпечити це дозволяють спеціальні ортопедичні бандажи - вироби, які надають компресійне вплив і стабілізацію. Основні переваги бандажів на плече наступні:

 1. Рівномірний розподіл навантаження на суглоб.
 2. Компресійний вплив, що покращує кровообіг.
 3. Стабілізація руки в правильному анатомічному положенні.
 4. Профілактика посттравматичних ускладнень.
 5. Відмінна підтримка плеча після операцій.
 6. Надійний захист при підвищених фізичних навантаженнях.
 7. Прискорення реабілітаційного періоду.

Величезну роль бандаж на плече https://ortomedica.ua/bandazhi-dlya-plecha/ грає в терапевтичному комплексному лікуванні таких патологій, як:

інфекційні захворювання суглобів;

 • запалення м'язів плеча або суглобової капсули (субакроміальний перешийок);
 • патології сухожильної тканини;
 • захворювання неврологічної етіології;
 • артрит, артроз і ін.

Перед тим як купити бандаж на плече - обов'язково проконсультуйтеся з травматологом або ортопедом. Ви повинні переконатися, що у вас немає протипоказань до використання ортопедичного виробу. Також фахівець встановить причину ваших болів в плечі і призначить вам бандаж потрібного ступеня жорсткості.

Види бандажів на плече

Щоб правильно підібрати бандаж на плече, важливо зрозуміти, які види ортопедичних виробів існують і чим вони відрізняються між собою. В першу чергу, бандажі для плеча розрізняються за жорсткістю, а саме:

 1. Еластичні. Виробляються з пружного текстилю, який надає компресійний вплив і легку профілактичну підтримку. Добре знімають дискомфорт, сприяють прискореній реабілітації.
 2. Помірні. В конструкції можуть мати одне або декілька ребер жорсткості, які необхідні для досягнення гарної стабілізації. Застосовуються при відновленні після незначних травм і в лікуванні різних захворювань опорно-рухової системи.
 3. Жорсткі. До даної категорії виробів відносять ортези та тутори. Це жорсткі конструкції, які мобілізують суглоб і максимально обмежують його рухливість (повністю або частково). Можуть застосовуватися в якості заміни гіпсу.

Поширеним видом бандажів на плече є косиночна пов'язка. Це особливий вид ортопедичних виробів, який дозволяє притиснути ушкоджену руку до боку під прямим кутом в зігнутому положенні.

Як вибрати бандаж на плече?

Разом з вашим лікарем визначте, виріб якої міри жорсткості вам необхідний. Встановіть, чи немає у вас протипоказань і визначитеся з типом виробу. Також при виборі бандажа важливо звертати увагу на такі характеристики:

 1. Розмір. Підбирається відповідно до розмірної таблиці.
 2. Кількість ребер жорсткості. Можуть бути виконані з пластика або металу.
 3. Матеріали і склад бандажа. Повинні бути гіпоалергенними.
 4. Спосіб фіксації. Це можуть бути застібки або ремені. Вам повинно бути зручно використовувати виріб.
 5. Ціна і виробник. Кращими виробниками бандажів на плече є: турецька компанія Aurafix, а також німецька фірма Medi.

Великий вибір ортопедичних виробів еталонної якості ви знайдете в професійних магазинах Ортомедіка. Ми допоможемо вам правильно підібрати бандаж і розповімо, як правильно його використовувати. На нашому сайті ви також можете замовити бандаж на плече з доставкою. На всі запитання дадуть фахівці нашої гарячої лінії.