1. Новини Закарпаття

Яка користь від масок для волосся

Маска для волосся – косметичний та лікувальний продукт, котрий має комплексний ефект. Компоненти проникають у структуру, відновлюють пошкодження та роблять локони значно привабливішими. Часто такі зас

Маска для волосся – косметичний та лікувальний продукт, котрий має комплексний ефект. Компоненти проникають у структуру, відновлюють пошкодження та роблять локони значно привабливішими. Часто такі зас

Маска для волосся – косметичний та лікувальний продукт, котрий має комплексний ефект. Компоненти проникають у структуру, відновлюють пошкодження та роблять локони значно привабливішими. Часто такі засоби називають рятівниками, адже вони дійсно мають надзвичайно позитивний вплив.

Ефекти від користування

Маска для волосся допомагає боротися з такою розповсюдженою проблемою, як сухість. Кондиціонери, шампуні впораються лише з зовнішніми проявами, на нетривалий час зроблять локони красивішими. Однак повноцінне зволоження та відновлення не відбувається. Маски дають наступний результат:

  • відновлюють;
  • допомагають повернути красу пошкодженому волоссю, у тому числі після фарбування;
  • живлять;
  • інтенсивно зволожують.

У складі засобів – безліч активних речовин: вітамінів, мінералів, живильних компонентів, екстрактів рослин, ефірних олій. Це дає можливість потужно впливати на структуру волосся.

Як обрати ефективну маску

Обираючи маску, варто зважати на наявні проблеми. Для сухого та пошкодженого волосся потрібне інтенсивне зволоження. Це допоможе позбавитися від тьмяності, млявості, утримуватиме вологу в структурі. Бажано, щоб у складі засобу були кератини, котрі допомагають нормалізувати гідроліпідний баланс, розгладити скуйовджені, посічені кінчики.

Маски для фарбованого волосся повинні містити стабілізуючий пігмент, це дозволить зберегти колір на триваліший час. Якщо спеціальний засіб знайти не вдасться, можна використати призначений для сухого, пошкодженого (вплив у них схожий).

Універсальні маски будуть корисними для нормального волосся, вони допоможуть виглядати йому ще краще.

Правила використання

Частота застосування залежить від стану та типу волосся. Для пересушеного рекомендують наносити засіб 2-3 рази на тиждень, для профілактики – декілька разів на місяць. Жирне волосся потребує насичення корисними елементами 1 раз на 7 днів.

Маска розподіляється по всій довжині локонів, починати варто зсередини. На шкіру голови та корені не варто мастити. Щоб засіб подіяв, його необхідно втирати, особливу увагу треба приділити дуже пошкодженим ділянкам. Після нанесення витримують до 20 хвилин (варто враховувати рекомендації виробника, котрі зазначені на упаковці).

Іноді необхідно використовувати поліетиленову шапочку, а поверх неї загорнути рушник. Такий спосіб дієвий, адже до впливу активних речовин додається тепло. Мікроелементи, вітаміни, живильні компоненти проникають у глибинні структури, що допомагає досягти відчутних результатів.

Одноразове використання дасть нетривалий ефект. Курс застосування триває приблизно 3 місяці. Для досягнення бажаного ефекту варто пройти його повністю.