1. Новини Закарпаття

Страховка від COVID-19 для іноземних громадян

Різні цілі можуть зажадати наявність страхового поліса, що покриває лікування від нової коронавирусной інфекції: робота або навчання на Україні, отримання посвідки на проживання в цій країні або подача документів на українську візу. Онлайн оформлення поліса медичного страхування для іноземців можливо зробити в страховій компанії «SALAMANDRA».

Придбання страхового поліса: мета і необхідність

У всьому світі прагнуть зупинити поширення ковіда, застосовуючи для цього будь-які законні засоби. Пересування людей між країнами створює серйозну загрозу повторних сплесків захворювання, а вартість лікування непередбачувана через незрозуміле перебігу захворювання і численності його штамів.

З огляду на все вищесказане найкращим виходом з положення для мандрівників стає страховка від COVID-19. Якщо у іноземця, який перебуває на українській території, підтвердиться захворювання, він зможе розраховувати на надання йому кваліфікованої медичної допомоги, а також оплату лікування в сумі, яка обумовлена ​​в відповідному тарифі.

Вартість і порядок оформлення страховки

Точну вартість кінцевого продукту вказати не представляється можливим, оскільки вона залежить від обраного тарифу. Вони розрізняються сумою страхового покриття, наявністю або відсутністю оплати стоматологічних послуг, а також різним розміром виплат на лікування нової коронавирусной інфекції.

Для оформлення документа досить вибрати цікавий тариф і ввести дані паспорта або будь-якого іншого посвідчення особи. Після оплати чекайте готовий страховий поліс на електронну адресу.

Оформлення поліса недоступно наступним особам

  • українським громадянам;
  • особам, які мають документально підтверджену будь-яку групу інвалідності, в тому числі і які є інвалідами дитинства;
  • особам, яким менше року або більше 60 років.

Якщо ви входите хоча б в одну з перерахованих вище груп, оформлення даного страхового продукту для вас недоступно. В іншому випадку вам достатньо зайти на сайт СК Саламандра, вибрати один з тарифів і оформити страховий поліс.

Чому потрібно купувати електронний документ?


Більшість людей прагнуть до скорочення паперового документообігу. Електронна страховка в цьому відношенні практична, до того ж вона має аналогічну юридичну силу з паперовим документом. Оформлення полісу збереже Ваш час і нерви у разі виявлення захворювання на короновірус.