1. Новини Закарпаття

Ворвартс Фарма - один із лідерів на ринку дієтичних добавок

Vorwarts Pharma - це міжнародна фармакологічна компанія, яка має штаб-квартиру в Україні, і пропонує ринку низку унікальних продуктів для оздоровлення населення. Підприємство має філії та бізнес у сфері фармації в Польщі, Латвії, а також партнерів з країн СНД та східної Європи.

Вся продукція виготовляється в Україні та за кордоном, вирізняється високою якістю та оздоровчими інгредієнтами, що дозволяє застосовувати її навіть поміж дітей дошкільного віку. Товарами, що пропонує Vorwarts Pharma на ринку України є високоякісні та дієві лікарські засоби та дієтичні добавки. В основному, до аортименту компанії входять БаДи, що використовуються при лікуванні хронічних та системних хвороб як частина комплексної терапії.


Переваги та досягнення компанії


Компанія здобула багато нагород завдяки своєму професіональному підходу та високоякісній продукції. У Парижі травні 2016 р. першу отримав продукт Бетаргін, що займає лідерську позицію по споживчій цінності та якості. У 2019 р. Ворвартс Фарма посіла III місце поміж найбільших організацій, що займаються продажем дієтичних добавок. А у вересні 2019 р. компанія почесно була нагороджена за стратегію успіху в партнерстві.
Завдяки своїм прогресивним стратегіям роботи,у 2020-му р. компанія зайняла II місце серед компаній цієї ж спеціалізації за обсягами продажів.
Vorwarts Pharma пропонує 40 основних продуктів, БаДів власного виробництва. Завдяки нестандартним методам рішення проблем, такі добавки здатні поліпшувати стан та якість життя. Крім того, продукцію Vorwarts Pharma можна придбати у відомих інтернет-партнерів: Rozetka, FoodSup, Tabletki.ua. Детальна інформація на сайті компанії - https://vorwartspharma.com/.


Види діяльності компанії


Основний спектр діяльності Vorwarts Pharma у бізнес активностях фармацевтичного сектору:

  • Зовнішньоекономічна діяльність
  • Дистрибуція
  • Маркетинг
  • Власне виробництво

Активному росту компанії сприяє тісна взаємодія відділів маркетингу, логістики, реєстрації, а також юридичного відділу.
Також компанія вирізняється якістю роботи команди працівників, що передусім націлені на результат. Забезпечується надійне партнерство та гідні умови праці.
Попри свою юність, компанія вже стала заслужено відомою на українському фармринку, передусім завдяки співпраці з перевіреними міжнародними виробниками фармацевтичної продукції.