1. Новини Закарпаття

Як обрати букет: які квіти з якими поєднувати

Букет - це неймовірний подарунок для будь-якої людини. Він може виступати як окремий подарунок, так и йти додатком до основного. Знайти та замовити квіти можна на представленому ресурсі.

Як створити привабливий букет

Для того щоб букет радував отримувача, необхідно створити дійсно привабливу та цікаву композицію. Для того щоб створити такий букет, потрібно не лише мати гарний смак, але й розумітися у кольорових віддітнках та знати правила їх компонування.

Головна ціль флориста - створити букет, який буде не тільки гармонічно виглядати по кольору, але й рослини в ньому не будуть конфліктувати.

Обов'язкове правило - не використовувати в одному букеті цибулеві та деревні види. В інших випадках можна поєднувати будь-які варіанти. Для того щоб краще розбиратися у цій темі, розглянемо популярні квіти та їх гармонічні пари:

  • Троянда. Починати потрібно звісно з королеви усіх квітів - троянди. Саме вона вважається найбільш поширеною декоративною квіткою, яку постійно використовують у букетах. Особливість троянди - її романтичність та ніжність. Тому потрібно у букет до цієї квітки додавати ті рослини, які будуть дуже гарно розкривати саму сутність троянди. Цікавий варіант - піони.
  • Ромашки. Цей різновид квітки відноситься до польового роду, тому аби підчеркнути цю особливість, рослину компонують з різноманітними польовими травами, в тому числі: маками, васильками та ін.
  • Хризантеми. Ще один популярний вид квіток, який практично гармонує з усіма рослинами. З цими квітами можна створити простий та привабливий букет. Створюють гарну композицію з соняшниками або трояндами. У останньому варіанті обирають для того щоб прибрати романтичний контекст з букета.

Але, окрім універсальних рослин, також є і ті, що дуже рідко поєднуються у букеті. До таких відносять: лілії, орхідеї та інші. Такі рослини краще виглядають одні, без додаткових сусідів.

Орієнтуючись на ці поради, кожен зможе створити гарний та незвичний букет.