1. Новини Закарпаття

Магістратура за кордоном — відкрий нові можливості

Магістратура за кордоном відкрий нові можливості

Привіт, майбутній студент! Напевно, ти моніторів картинки успішного життя і теж мрієш про вищу освіту за кордоном, яка стане твоїм провідником в престижне майбутнє. Успішна кар'єра в топовій закордонній компанії, постійний особистісний ріст, подорожі в прекрасні куточки нашої планети та робочий кабінет з видом на Манхеттен — все це тобі під силу. І вже зараз ти можеш робити кроки на шляху до своєї мрії.

Плюси освіти за кордоном

Вища освіта за кордоном для українців стає все популярнішим і доступнішим, і це не дивно, тому що ти:

  • Отримаєш професію майбутнього: цікава IT-сфера, нейробіологія, бізнес-індустрія або космогеологія? Будь-яке вподобаний напрямок ти зможеш вивчити в одному з топових ВНЗ Великобританії, країн Європи або США. Спеціально обладнані університети дають високо профільну і якісну освіту.
  • Маєш реальну перспективу працевлаштування. З дипломом закордонного зразка знайти практику або стажування в топових компаніях не складе труднощів. Іноземним студентам надають допомогу і допомагають вибрати серед величезної кількості пропозицій практику завдяки партнерству ВНЗ.
  • Навчаєшся за особливою системою. Основне завдання магістратури за кордоном — це навчити студента отримувати користь від здобутих знань і умінь. Застосування знань на практиці, якої, до речі, досить багато, допоможе у дорослому житті та стане одним з ключових якостей. Робота над дійсно важливими проєктами, а не безглузда витрата поліграфії на курсові, допомагають отримувати ще й великі грошові винагороди. У кожному ВНЗ проводяться заходи, спрямовані на розвиток професійних якостей, де кожен студент може проявити себе та отримати патент.

Які документи необхідні для вступу?

  • Диплом українського ВНЗ (бакалавр, магістр, спеціаліст);
  • Сертифікат міжнародного тесту з іноземної мови — обов'язкова умова;
  • Мотиваційний лист студента, де необхідно розповісти, чому хочеться навчатися саме в цьому закладі;
  • Рекомендації від наукового керівника, викладача;
  • Наукові статті та публікації, якщо такі є;
  • Для творчих професій необхідно докласти портфоліо робіт.

Перераховані вище документи повинні бути переведені на іноземну мову.

Яка вартість навчання?

Ціна на магістратуру за кордоном залежить від країни, обраної спеціальності та престижності ВНЗ. Наприклад, ціна на вищу освіту в Німеччині та США трохи буде відрізнятися. Також існують спеціальні програми, які покривають вартість навчання і дозволяють вчитися за рахунок держави.

Educat - надійний помічник

Тільки в США налічується близько 5 тисяч освітніх закладів, як тоді вибрати той самий? З цим допоможе Educat — компанія, яка працює у сфері освіти за кордоном понад 10 років і допомагає майбутнім студентам з пошуком і вибором освітніх програм, збором необхідної документації та вступом у закордонний ВНЗ. Ми полегшуємо Ваш шлях, допомагаючи зробити процес не тільки легким і швидким, але й економним. На нашому сайті представлений великий вибір шкіл, університетів, мовних курсів, які Ви зможете відфільтрувати по ціновому діапазону, вартості, країні та базової мови. Educat гарантує надійність і безпеку. Зробимо крок разом назустріч твоєму успішному майбутньому! Про освіту за кордоном можна ознайомитись і через коротке відео від Educat на YouTub каналі.