1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Особливості рекуператорів

17
Без регіону (не видаляти!)

Особливості рекуператорів

Сучасні рекуператори - гарантія чистого повітря в приміщенні.

Якість повітря приміщення грає важливу роль для здоров'я людини. Для того щоб підтримувати здорову атмосферу в приміщеннях різного призначення використовують рекуператори. У величезній різноманітності пристрою представлені тут https://recuperator.com.ua/uk. Підбирати пристрої слід за показниками продуктивності.

Ці пристрої за своїм принципом роботи є теплообмінник, який дозволяє підтримувати якісну вентиляцію. Під час провітрювання велика втрачається мінімальна кількість тепла. Це дозволяє в зимовий час значно знизити навантаження на опалення. Тут https://recuperator.com.ua/uk/catalog/category/rekuperatory-20 описані всі плюси використання пристроїв. Найбільш універсальною і ефективною є припливно-витяжна система з рекуперацією.

Зокрема, дуже важливо, що реалізувати систему вентиляції на основі окремих пристроїв набагато дешевше в порівнянні з використанням системи повітропроводів. Установка рекуператора здійснюється протягом одного дня.

Крім того важливо також наступне:

  • Рекуператор можна встановлювати в короткий час. Причому для цього не потрібно підлаштовуватися під ремонт, монтаж можливий в будь-який момент.
  • Рекуператор при переїзді можна легко демонтувати і забрати з собою для установки на новому місці. Демонтаж займе не більше 3 годин.

Затребуваними при влаштуванні децентралізованої системи вентиляції є пластинчасті рекуператори. в них потоки повітря розділяються за допомогою пластин. Вони можуть виготовлятися з різних матеріалів. Найбільш часто це алюміній або пластик. У другому випадку гарантується більш високий ККД. Між пластинами додатково встановлюються ребра жорсткості, що забезпечують точний напрям повітряного потоку. Є пристрої, в яких потоки повітря рухаються:

  • Хрест навхрест.
  • Паралельно в одному напрямку.
  • В протилежних напрямках.

Роторні рекуператори характеризуються високими показниками ефективності. Принцип роботи пристроїв заснований на обертанні барабана циліндричної форми, який наповнений шарами гофрованої сталі. Теплообмін забезпечується поперемінним проходженням через теплообмінник теплого і холодного повітря. Регулюється подача тепла зміною швидкості обертання. Оскільки повітряні потоки в процесі експлуатації даного типу пристроїв контактують, додатково потрібно використання фільтрів. Крім цього при високій вологості, необхідно забезпечити відведення конденсату.  

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber