1. Новини Закарпаття

Як стати Front end розробником?

Як стати програмістом? Куди піти вчитись щоб вивчити front end?

Як стати програмістом? Куди піти вчитись щоб вивчити front end?

Професія програміст поділяється на декілька вузьких спеціалізацій залежно від завдань, які виконує фахівець. У зв'язку із великим попитом на створення нових сайтів й інтернет-магазинів, популярністю користується спеціальність front end розробник.

Щоб зрозуміти, що це за фахівець та чому на ринку праці він має шалений попит, необхідно детальніше ознайомитися з особливостями цієї професії. Frontend- розробники, це програмісти, робота яких полягає в створенні лицьової сторони сайту, інтернет-магазину, блогу. Вони стежать за тим, щоб зовнішні сторінки правильно відображалися на комп'ютерах й гаджетах користувачів. Коли ви заходите на який-небудь сайт та бачите гарне оформлення, зручне розташування спливаючих вікон, кнопочок, анімації та текстові структури, усе це результат кропіткої роботи frontend- розробника.

 Отримати усі необхідні навички та знання з цієї спеціальності ви можете, записавшись на курси front end у Львові. Після закінчення курсів у вас вже буде добрий багаж не лише теоретичних, але й практичних знань. Головним питанням, яким завжди задаються студенти, є, де можна працювати, та яка буде зарплата? Багато великих компаній мають велику потребу в створенні власних сайтів, мобільних застосувань (щоб клієнтові або ж покупцеві було легше здійснювати покупки та робити замовлення), та інших веб-застосуваннях, що вимагають наявність такого фахівця, як frontend-розробник. Це досить серйозна посада, яка потребує від потенційних робітників конкурентоспроможності. Frontend- розробник займається виконанням таких завдань :

·   доопрацювання та удосконалення вже готового проєкту;

·       написання скриптів;

·       розробка спеціалізованих застосувань для сайтів;

·       проведення діяльності для поліпшення оптимізації коду;

·   здійснення верстання сайтів.

Робота фахівця проходить в команді та має на увазі взаємодію з дизайнерами й розробниками.

Разом фахівці проводять ряд складних робіт з аналітики та налаштуванню сервісів, тестування роботи додатків й сайтів на справність, а також чітку передачу даних, розробка клієнтського блоку для сайту. Для того, щоб frontend-розробник міг повноцінно, а найголовніше якісно виконувати свої обов'язки він повинен мати такі базові знання як:

·       мати навички роботи по оптимізації, а також завантаженню сторінок;

·   мати знання по роботі з системами контролю;

·   знання базової мови програмування;

·       розуміти принципи роботи клієнт-сервісної взаємодії.

Такий набір основних навичок допоможе вам зануритися в роботу без особливих складнощів. Для детальнішого ознайомлення з розробкою сайту з 0, добре буде якщо ви розбираєтеся у веб програмуванні або веб розробці. Для цього вам необхідно закінчити курси веб розробки та курси веб програмування. Багато роботодавців при прийомі на роботу не вимагають наявність диплому. 

Досить мати сертифікат з курсів ІТ-школи. Ви можете пройти курси front end у Львові у будь-якому зручному для вас форматі, у вечірній або у ранковий час, дистанційно або ж безпосередньо на зайнятті. Заробітна плата frontend- розробника залежить від спеціалізації компанії, а також її рівня. Великі міжнародні компанії надають своїм співробітникам заробітну плату в доларовому еквіваленті. Все залежить від вашого бажання працювати та розвиватися, це найголовніше в спеціальності програмування. Не можна отримати знання та на цьому зупинитися, таким чином ви відразу ж відстанете від своїх колег і втрачаєте перспективи. Програмування вимагає постійний розвиток і прагнення до отримання нових сучасних знань .