1. Новини Закарпаття

Де лікуватися в Україні чи за кордоном

Медицина в Україні знаходиться не на найвищому рівні. Це пов'язано з кількістю реформ, реорганізацією системи охорони здоров'я. Разом з цим низька зарплатня лікарів змушує їх їхати в інші країни, за пристойною оплатою праці і повагою. Саме тому в звичайних поліклініках дуже складно знайти хороших лікарів, які здатні вилікувати серйозні і важкі захворювання.

Чому популярна ізраїльська медицина? 

Пересадка органів, онкологічні недуги, а також серйозне втручання в роботу органів і систем, вимагає величезного досвіду та володіння найсучаснішими технічними можливостями. Цього немає в звичайних поліклініках, це пропонує медичний центр "Дельта-Мед", який має найкраще обладнання і спеціалістів. Крім того отримати направлення до вузького спеціаліста досить складно, адже необхідно чекати своєї черги. Це сприяло виникненню значної кількості приватних клінік, які пропонують якісні послуги за певні кошти. Але найскладніші недуги, як і раніше лікуються за кордоном. 

Однією з кращих вважається ізраїльська медицина, бо в клініках Ізраїлю можна знайти величезну кількість нових технічних засобів, новітніх розробок, а також схем лікування небезпечних хвороб, які раніше вважалися невиліковними. Зараз з важкою формою раку можна вилікувати хворобу, звернувшись до ізраїльської клініки. Однак основний недолік - це висока вартість лікування, а також кошти, які доведеться витрачати на проживання і авіасполучення.  

Де лікуватися в Україні? 

Ізраїльська медицина популярно не тільки тому, що надає відмінні послуги і дозволяє вилікувати смертельні недуги. Вважається, що тут зібрані фахівці найвищого рівня, з високою зарплатньою. Сучасне обладнання в поєднанні з досвідченими лікарями дозволяє досягти відмінних результатів. Крім того в Ізраїлі медицина постійно розвивається через високий ступінь фінансування та інвестування. 

Переваги лікування в Україні: 

  • Саме тому в Україні відкрили клініку, яка за якістю обслуговування та використанням технічних засобів, нових методів лікування, не відрізняється від ізраїльських.  
  • Але ціни на лікування значно нижчі, ніж в клініках Ізраїлю. Це пов'язано з тим, що не потрібно вирушати на лікування в інше місто, витрачаючи кошти на перельоти, і проживання. Адже все можна зробити в Україні. 
  • В Україні лише незначна кількість коштів витрачається на рекламу і маркетинг. Найчастіше спрацьовує сарафанне радіо, що дозволяє залучати більшу кількість пацієнтів. 

Медичний центр Дельта дозволяє виконати величезну кількість діагностичних маніпуляцій, а також здійснити вакцинацію, оперативні втручання. Крім того дозволяє почути думку інших лікарів, які працюють в Ізраїлі.