1. Новини Закарпаття

Mazda CX-9: що змінилося в моделі 2021

Деякі зміни Mazda CX-9 моделі 2021

Деякі зміни Mazda CX-9 моделі 2021

Ви сидите один в добре освітленій їдальні. Єдине, що становить вам компанію, - це чашка кави та 12 порожніх сервізів, і всі вони для вас. За подвійними дверима, захованими в задньому розі, ховається стукіт, гуркіт і хаос дуже завантаженої пекарні. "Все для мене? Правда?" Вам може бути цікаво. О так. За цими дверима Mazda готує 2021 CX-9, і вона (як і 11 інших брендів, у яких є 3-рядний позашляховик в духовці) сподівається і молиться, що її кросовер задовольнить ваш апетит.

А який це апетит. У 2019 американці зжерли понад 8 мільйонів позашляховиків, і у кожного автовиробника є свій підхід до сегмента з 3 рядами. Власний рецепт, якщо хочете. Chevrolet Traverse - це ситний пиріг. Можливо, трохи м'яко, але, проте, смачно. Kia Telluride - це новий погляд на Battenberg. У нього є спалах і аромат, щоб підтримати це. 2021 Mazda CX-9 ми маємо тут це трохи коротеньким і товстим тірамісу.

Права стрілка

У 2021 році Mazda не дуже змінила рецепт. Mazda CX-9 Signature AWD, яку ми тут маємо, отримує трохи більше царську грати і нові колеса зовні, а також більший 10,3-дюймовий інформаційно-розважальний дисплей, стьобану шкіру і ще кілька портів USB всередині. От і все.

Фарба Snowflake White за 395 доларів на нашому тірамісу CX-9 за 48100 доларів (єдина додаткова опція, яка була у цього автомобіля) нагадує маскаронами, а внутрішня обробка з темно-каштанової шкіри наппа імітує тонкий шар какао-порошку, який лежить над просоченими пальцями леді. Спереду вони обігріваються і вентилюються, і вони дивно м'які на дотик.

Хоча основні елементи управління не відрізняються від таких в Mazda CX-9 2020 року, більший 10,3-дюймовий дисплей чіткий і набагато більш приємний у використанні, ніж 9,0-дюймовий дисплей старого автомобіля. З якоїсь причини в CX-9 легше звикнути до роботи тільки з колесом прокрутки, ніж, скажімо, в CX-30. Можливо, це пов'язано з великим екраном або ергономікою салону, але в CX-9 той факт, що я не міг натискати на екран, анітрохи не дратував. Інші тонкощі, такі як кермове колесо з підігрівом, камери об'ємного огляду, адаптивний круїз-контроль і двох зонний клімат-контроль, роблять Mazda практично розкішним брендом.

Але чи зробили зміни Mazda більш привабливою? Коротше немає. Але тільки після того, як ви пройдете через всі його верстви, ви побачите, що CX-9 відрізняється від 11 інших позашляховиків у своєму сегменті - і в основному це пов'язано з його чудовою керованістю. Мотивація з'явилася завдяки тепер всюдисущому 2,5-літрового двигуна I-4 з турбонаддувом Mazda, який розвиває потужність 227 к.с. і 310 фунт-фут обертального моменту при октановому числу 87. З октановим числом 93 потужність підвищується до 250 к.с. і 320 фунт.