1. Новини Закарпаття

Чому частіше сім'єю вирушають відпочивати в Карпати

Як би не розхвалювали відпочинок біля моря, більшість людей, при бажанні провести не тільки цікавий, але і корисний для здоров'я відпочинок з дітьми, віддає перевагу Карпатам. Адже тут, незалежно від уподобань дорослих і дітей, кожна сім'я, знайде до душі, краще для себе розвагу. Дивно, але і зараз є невеликий відсоток людей, переконаних, що в Карпати варто їхати відпочивати лише тим, хто бажає підкорити одну або кілька гір. Насправді в горах Карпати, відпочинок з дітьми в горах Карпати, відпочинок з дітьми </a> може здійснюватися успішно навіть без подолання таких перешкод.

Сюди нерідко, наприклад, відправляються на відпочинок ті, хто обожнює риболовлю на гірських озерах або річок. Адже тут можна зловити непогане різноманітність цінної риби. Перевагою цих місця і наявністю великого лісу, де крім грибів, можна знайти непогане різноманітність корисних ягід. Не варто забувати і про присутньому тут цілюще повітря, що сприяє поліпшенню імунітету і здоров'я в цілому. Так, в горах Карпат, знайти для себе кращий вигляд відпочинок може практично будь-яка сім'я з дітьми. Тому не дивно, що, не бажаючи провести активно відпочинок в цих горах, багато хто замислюється про те, в якому готелі краще забронювати номери? І нерідко ці роздуми закінчуються вибором готелю «КОРУНА».

Детальніше про цей готель

Всім хочеться під час відпочинку не тільки поліпшити здоров'я, але і дійсно весело провести час. І при виборі готелю «КОРУНА», таке бажання цілком можна здійснити. Адже тут, кожну сім'ю, що має маленьких дітей, очікує:

  • Комфортний номер. Звичайно, не всі можуть дозволити собі забронювати номер преміум класу. Але в цьому готелі знайти для себе номер, з урахуванням рівня комфорту і вартості, зможе легко кожна сім'я, незалежно від рівня її доходу;
  • Ресторан, де можна покуштувати багато популярних страви європейської, а також гуцульської кухні;
  • Відкритий басейн, відповідний добре для проведення літнього відпочинку;
  • Тенісний корт;
  • Дитяча кімната, що має високий рівень безпеки, а також безліч іграшок. Тому тут дітлахи, дійсно зможуть надовго забути про батьків, віддавши перевагу іграм з іграшками та іншими дітьми;
  • Баня;
  • Більярд. У цьому готелі в спеціальному приміщенні, присутні кілька більярдних столів, що дозволяє всім бажаючим з легкістю знайти, вільні стіл для гри.

Іншими словами, в цьому готелі є все, що необхідно для проведення кращого відпочинку. До речі на території готелю є також галерея сучасного мистецтва і музей гуцульського побуту.