1. Новини Закарпаття

Протезування зубів — що саме необхідно знати про дану процедуру та на які особливості слід звернути увагу звернувшись до спеціаліста?

Здорові зуби та гарна посмішка — мрія кожної людини. Не дивно, адже це перше, що помічають інші, розмовляючи з вами або зустрічаючи на вулиці. Приємна посмішка та білосніжні зуби є гарним знаком, що говорить про порядність, акуратність людини, її правильне ставлення до свого здоров’я та зовнішнього вигляду. Якщо людина втрачає зуб, вона може стати пригніченою, тому що занижується самооцінка. На щастя сьогодні можна швидко урегулювати таку проблему, вставивши зубний імплантат та повернувши собі привабливу посмішку. Послуга протезування зубів має декілька напрямків. Подивимося на особливості кожного із них та розберемося, який вид лікування підходить саме вам. Таким чином, https://symmetrica.ua/poslugy-ta-tsiny/protezuvannya/ на спеціалізованому сайті можливо познайомитися поближче з послугами клініки та цінами, після чого домовитися про протезування зубів.

Знімне протезування

Такий вид послуги підходить у разі, коли на верхній або нижній щелепі відсутні всі зуби або ж вони частково випали. Візуально процедура нагадує встановлення коронки. Протези можуть бути знімними або статичними. Обираючи перший різновид, необхідно обрати їх матеріал, а це можуть бути:

  1. Акрилові — фіксація відбувається на слизовій оболонці, проте вони не травмуються. Все безпечно та безболісно.
  2. Бюгельні — конструкція складається із основи, коронки та пластикової бази. Підходять тим, у кого відсутні жувальні зуби.
  3. На кремах чи присосках — застосовують при повній відсутності зубного ряду.*

Метод знімного протезування відрізняється бюджетністю.

Незмінне протезування або коронки

Коронкою називають протез, який встановлюється на вже оброблений та підпиляний зуб, після чого фіксуються медичним цементним розчином. Пристрій може бути металевим, керамічним або металокерамічним.

Протезування на імплантатах

Ідеально для пацієнтів, що втратили один зуб. Імплантати не впливають ніяк на сусідні органи та не розхитують їх. Є безліч переваг у зубному протезуванні, як:

  • відсутність крововтрати;
  • безболісність;
  • довговічність;
  • високий рівень приживлення;
  • зберігається дикція.

Перед тим як розпочати лікування необхідно проконсультуватися у спеціаліста та пройти попереднє обстеження ротової порожнини.