1. Новини Закарпаття

Сучасні методи лікування варикозного розширення вен

Варикоз вен - це проблема, з якою стикається кожна п’ята людина, яка досягла віку тридцяти років. На ранніх стадіях пацієнтам може допомогти консервативне лікування, яке включає використання мазей та гелів, а також компресійної білизни. На більш пізніх стадіях використання таких методів є малоефективним, тому існують інші, складніші методи, про які і піде мова.

Лікування варикозу лазером

Відразу залишаємо посилання на сайт клініки, в якій проводиться дана процедура. Це Приватний медичний центр в Івано-Франківську клініка Мед-Атлант, яка має безліч напрямків, одним з яких є і ефективне лікування варикозу за допомогою лазера. Отож, ендоваскулярна лазерна абляція являє собою методику лікування варикозу вен всередині судин малоінвазивним методом. При цьому енергія лазера впливає на стінки судин таким чином, що простір в них спочатку закривається, після цього склерозується і зникає. Таку методику використовують при лікуванні уражених стовбурів вен, які знаходяться під шкірою (великої та малої). При цьому видаляється тільки та ділянка судини, яка уражена варикозом, здорова частина залишається.

Лікар, який проводить операцію, робить прокол в стовбурі пошкодженої вени і через нього вводить всередину світловод. Потім проводять знеболювання тої ділянки для подальших дій. Від дії лазера стінки пошкодженої судини руйнуються і неправильний кровоток припиняється.

Така процедура займає до двох годин часу і після неї не залишається ніяких слідів.

Мініфлебектомія

Наступним способом лікування варикозу є мініфлебектомія - малоінвазивний хірургічний метод видалення вени через розріз або прокол невеликого розміру.

Переваги цього способу такі:

  • непомітність слідів від втручання;

  • застосування місцевого знеболення;

  • відсутність пошкоджень нервових структур;

  • легка переносимість втручання;

  • можно проводити амбулаторно.

Перед проведенням даної процедури потрібно:

  • здати аналізи сечі та крові;

  • зробити коагулограму для виявлення факторів згортуваності крові;

  • здати аналізи на наявність інфекційних захворювань, які є протипоказанням для проведення процедури.

На сторінках сайту ви можете переглянути відгуки наших пацієнтів, які пройшли процедури лазерної коагуляції або мініфлебектомії і дуже задоволені результатом.

Відновлення після обох процедур швидке. Суворого режиму немає, пацієнт може починати розходжувати ногу вже через декілька годин після операції, щоб не було застоїв та в подальшому тромбів. Можливі гематоми при використанні компресійної білизни зникають максимум за п’ять днів. Але її потрібно носити майже місяць для ефекту втручання. З обмежень є тільки заборона відвідування лазні та саун, а також підняття важких предметів протягом місяця. І, звичайно, потрібно протягом року консультуватись з лікарем-флебологом для постійного нагляду за вашим станом і корекції фізичних навантажень в період відновлення.