1. Новини Закарпаття

5 причин відмовитися від походу в звичайний магазин музичних інструментів на користь співпраці з ColorSound

Відповідальним моментом для будь-якого музиканта, незалежно від його досвіду і навичок, є придбання інструменту. З трепетом кожен уявляє, як візьме в руки гітару, скрипку чи сяде за фортепіано. Але щоб мрія стала реальністю спочатку потрібно знайти музичний магазин і відповідний по всіх параметрах товар. Щодо того, як краще купувати - через Інтернет або традиційним способом, думки розділяються, і наша стаття допоможе оцінити плюси і мінуси кожного варіанту. Щоб конкретизувати аналіз, ми вирішили провести порівняння між середньостатистичним магазином музичних інструментів в Києві і сайтом ColorSound, що пропонують товари з доставкою по Україні. Відразу відзначимо, що на питання, який варіант краще, немає однозначної відповіді - просто потрібно вибрати той, який підходить саме вам з міркувань практичності та економічної доцільності. 

 

Плюси і мінуси офлайн-магазинів, з якими стикається кожен 

У Києві, як і в більшості великих українських міст, є магазини гітар, духових, смичкових, клавішних та інших інструментів. У них панує особлива атмосфера, від якої перехоплює подих і хочеться залишитися там довше, а консультанти готові відповісти на будь-яке питання і приділити вам необхідну кількість часу (як правило, через те, що відвідувачів мало). У потенційних покупців є можливість потримати вподобані інструменти, порівняти їх зручність, якість звучання і інші характеристики.Якщо все влаштовує, можна просто розплатитися і забрати цінний вантаж додому, щоб негайно випробувати. Здавалося б, все ідеально, але є ряд нюансів, які псують картину: 

 • не всі менеджери добре орієнтуються в асортименті і можуть дати кваліфіковану пораду, до того ж бувають занадто нав'язливими; 
 • виставлених моделей трохи, так що вимогливим клієнтам навряд чи вдасться знайти підходящий інструмент; 
 • ціни часто «кусаються», і навіть з урахуванням усіляких знижок і акцій покупка обходиться в кругленьку суму - приблизно на 10-15% дорожче, ніж якщо звертатися в віртуальний магазин музичних інструментів; 
 • якщо інструмент габаритний, то вам, швидше за все, доведеться самостійно піклуватися про доставку, а це додаткові гроші і час.

 

Що робить онлайн-магазин музичних інструментів - кращим вибором? 

Спочатку зауважимо, що в даному випадку мова йде про співпрацю з перевіреним постачальником, а не з сайтом-одноденкою, який пропонує товар незрозумілого походження за копійки і без офіційної гарантії. Стати клієнтом надійного продавця - ColorSound мотивують: 

 1. Приголомшливий уяву асортимент. Маючи налагоджені контакти з всесвітньо відомими брендами, магазин може першим презентувати в Україні продукцію останнього покоління, а також надавати детальні відомості про кожного інструменті. 
 2. Максимально комфортний процес здійснення покупки. Ніхто не буде вам заважати оцінювати варіанти, причому робити це можна цілодобово з телефону, ПК або планшета, в тому числі залучаючи друзів, родичів або приятелів-музикантів. 
 3. Фінансова вигода. Вартість в онлайн-магазинах апріорі нижче, оскільки вони не витрачають гроші на виставкові приміщення і численний персонал, а додаткову економію забезпечують акції і розпродажі.

 

Всебічна допомога консультантів. Навіть професіоналам іноді потрібна порада або додаткова інформація для вдалого вибору, і менеджери ColorSound раді будуть в цьому допомогти. Зв'язатися з ними можна по телефону, по електронній пошті, в соціальних мережах і через месенджери. 

Спрощення організаційних моментів. Всі турботи про упаковку, перевірці комплектації, транспортуванні і т.д. лягають на плечі продавця, вам залишається лише отримати товар в обумовлені терміни і почати грати вдома, в музичній школі, в студії або в будь-якому іншому місці. 

Який варіант вибрати? 

Щоб відповісти на це питання, потрібно зрозуміти: 

 • наскільки важливо для вас потримати в руках інструмент перед придбанням; 
 • чи хочете ви купити гітару, піаніно і т.д. терміново або готові почекати пару днів; 
 • суттєвою чи для вас є десятивідсоткова різниця в ціні; 
 • чи був у вас досвід оформлення замовлень онлайн, і наскільки він виявився успішним; 
 • чи є вільне час в графіку на особисте відвідування магазину; 
 • підбираєте ви інструмент для себе або в якості подарунка; 
 • які габарити і вага у товару; 
 • наскільки високі у вас вимоги до характеристик і новизні моделі. 

Визначившись для себе з пріоритетами, вам буде легко прийняти рішення.