1. Новини Закарпаття

Переваги діагностичного УЗД-обладнання компанії Philips Healthcare від офіційного дистрибьютора ТОВ «АФС Медицинтехнік»

Якість медицини за останні кілька років суттєво покращилася, практично у всіх областях. Це стосується не тільки принципів лікування, але й дослідження. Розроблена апаратура для швидкої діагностики від компанії AFS Medizintechnik, зокрема лабораторних випробувань, поліпшені технічні характеристики апаратів, які здійснюють діагностику стану внутрішніх органів. 

Особливості використання УЗД-апаратів в діагностуванні 

Для діагностики внутрішніх органів використовують різні дослідження. 

Сучасні дослідження: 

  • УЗД апарати 
  • Гістероскопія 
  • Лапароскопія 
  • Ендоскопічні дослідження  

Найбільш простим методом діагностування, вважається не інвазивна методика, з використанням УЗД апарату, який можна обрати на сайті afsmt.com.ua. Обладнання працює на основі ультразвукового випромінювання, яке поглинають або пропускають різні тканини. Видимість органу, або новоутворення змінюється, в залежності від структури тканин. Чим щільніша тканина, тим чіткіше зображення на екрані. 

Раніше УЗД апарати нагадували собою громіздкі вироби, які займали значну площу в кабінеті. Зараз основне завдання- це зробити дослідження доступним, швидким та комфортним для лікаря та пацієнта. Подібне обладнання з'являється не лише в спеціалізованих клініках, але і для діагностики у звичайних сімейних лікарів. Для попередньої діагностики призначені мобільні пристрої, які відрізняються невеликим розміром, і хорошою візуалізацією. 

Переваги діагностичного УЗД-обладнання компанії philips 

На даний момент, не дивлячись на розвиток медицини, все ж невелика кількість компаній пропонує якісне обладнання преміум-класу. Одним з них є компанія philips, яка досягла величезних успіхів. ТОВ «АФС Медицинтехнік» - це офіційний дистриб'ютор компанії Philips Healthcare в Україні, який пропонує обладнання для високоточного діагностування. В УЗД апараті використовуються сучасні методики дослідження, і візуалізації. На відміну від попередніх варіантів, використовуються не тільки різні датчики, а й додаткові параметри, які дозволяють зробити діагностику точною, витративши мінімум часу. Це дозволяє збільшити прибуток клініки, прийняти якомога більшу кількість пацієнтів. 

Компанія Philips пропонує обладнання для діагностики всього організму, або окремих органів і систем, здійснюється сервісна підтримка апаратів. Величезних успіхів компанія досягла в виготовленні апаратів для діагностики жіночих захворювань, у гінекології, молочної залози. Зараз захворювання жіночих органів і грудей стоять на першому місці серед онкологічних хвороб. Тому основне завдання - це своєчасна діагностика, яка дозволить помітити новоутворення на ранніх стадіях і вилікувати пацієнтку.