1. Новини Закарпаття

Погода на місяць у Львові

Львів - це культурна столиця України, яка відома пам'ятниками старовини, і красивими пейзажами. Це місто знаходиться в західній частині країни, що зумовлює помірний клімат. Незважаючи на це, що серпень - це час відпусток і відпочинку, але в цьому році останній місяць літа не буде радувати жителів міста жаркими днями, і літньою спекою. 

Яка погода очікується у Львові в серпні? 

Погода Львів сьогодні буде приємною та помірною, а стовпчики термометра не підніматимуться вище 25 градусів за Цельсієм. В нічний час та ввечері буде досить прохолодно. Тому всім шанувальникам вечірніх прогулянок необхідно брати з собою куртки, піджаки і теплі пальта, щоб не замерзнути. Погода буде не завжди сонячна. Більшу частину місяця буде спостерігатись хмарність, яка буде змінюватися повним закриттям сонця. Мінлива хмарність та велика кількість грозових хмарин будуть призводити до опадів. 

Враховуючи регіон, то така погода є цілком стандартною. Якщо ви плануєте провести серпень у відпустці, рекомендуємо відправитися на Азовське море, або в південну частину України. До кінця місяця у цих регіонах буде спостерігатися ясна погода і температура вище 30 градусів за Цельсієм. Якщо ж ви цінуєте комфорт, рекомендуємо залишатися в місті до кінця місяця. 

Серпень - вдалий час для прогулянок по місту 

Дозволить легко дихати погода на місяць, через високу вологість. Це пов'язано з великою кількістю опадів, які випадають в цей період.  

Частота опадів: 

  • За статистикою у Львові в серпні тримається хороша сонячна погода протягом 22 днів в місяць.  
  • Однак в цьому році кількість опадів істотно більше, адже дощі йтимуть майже через день. Це підвищить вологість в місті. 
  •  Якщо Ви плануєте відвідати місто з метою туризму, рекомендую брати з собою дощовики, парасольки і гумові чобітки. 

В серпні цього року краще за все не здійснювати піші прогулянки в Карпатах . Це пов'язано з великою кількістю дощів, а також підвищенням ризику травмо небезпечних ситуацій. Саме тому рекомендуємо насолодитися прогулянками по місту, відвідуванням монастирів, і красивих місць. 

Завдяки великій кількості дощів, в серпні кількість грибів збільшиться. Тому можна відправитися в ліс на прогулянку, і зібрати велику кількість грибів. Варто враховувати часту зміну погоди та не планувати відпочинок в вихідні заздалегідь.  

Мінлива хмарність - це хороша погода для прогулянок в межах міста, по асфальтованій дорозі. Висока вологість дозволить легко дихати, зробить прогулянку більш приємною. Саме тому краще віддати перевагу прогулянкам в місті, не виїжджаючи за його межі. Вода у річках та водоймах залишатиметься досить холодною.