1. Новини Закарпаття

Відеореклама та реклама на ТБ: в чому відмінності?

Раніше просування товарів та послуг обмежувалося звичайною рекламою на ТБ. У перервах між телепередачами і фільмами кожен з нас бачив яскраві короткі відеоролики, в яких ефектно описувалися переваги продукту. Але сьогодні список рекламних методів істотно розширився.

Відеореклама є одним з них. Вона відрізняється від звичайної телевізійної кампанії цілою низкою особливостей, що робить її гарним варіантом для багатьох сучасних бізнесів. У чому ж різниця між рекламою, яку робить студія анімації https://7030.studio/ та рекламними роликами на ТБ? Дізнаймося про це більш детально.

Вплив на цільову аудиторію

Ефективність будь-якої реклами можна визначити за кількістю нових клієнтів. Але для цього важливо визначити цільову аудиторію – людей, яких міг би цікавити запропонований продукт. Тільки в цьому випадку після реклами можуть збільшитися продажі.

Визначити потенційних клієнтів для телереклами можна тільки за допомогою влучного вибору часу, телеканалу та програми. Якщо розглядати відеорекламу, то її покази можна легко налаштувати. Щоб ролики з'явилися в стрічці цільової аудиторії, застосовуються широкі налаштування таргетингу. Сюди входять інтереси, геолокація, вік та ін.

Ціна послуг

В цьому питанні відеореклама виходить на перші позиції. Замовник сплачує тільки за перегляди конкретного відеоролика або за клік по ньому. Рекламні канали можуть бути різними, а вартість одного показу відносно невисока (наприклад, всього 0,01 долара). На ТБ діють інші правила оплати. Тарифи на конкретному телеканалі можуть відрізнятися в залежності від часу (на який планується показ) та тривалості реклами.

Рівень ефективності

За цим критерієм теж виграє відеореклама. Це пов'язано зі зручністю визначення витраченого бюджету та числа нових клієнтів, які приєдналися після показу рекламного відеоролика. Рентабельність вкладень в відеорекламу можна розрахувати на основі статистичних даних.

Їх можна отримати за допомогою спеціальних аналітичних інструментів Google та YouTube. Що стосується реклами на ТБ, то в цьому випадку визначити ефективність складніше. Залишається розраховувати тільки на інтуїтивне розуміння динаміки зростання продажів та власні припущення.

Висновки

Обидва різновиди реклами сьогодні широко використовуються підприємцями з різних сфер. Одні з них вважають більш ефективною рекламу на ТБ, а інші дотримуються думки про високу рентабельність відеореклами на інтернет-ресурсах. Який з них вибрати — вже вирішувати вам. Але перед вибором потрібно уважно вивчити особливості кожного типу, визначити коло потенційних клієнтів. Тільки на основі цієї інформації можна правильно вибрати рекламну стратегію.

"Джерело: 7030.studio"