1. Новини Закарпаття

Цукерки від Millennium: топ-3 популярних солодощів

Цукерки – це смачна річ, яка навіть у похмуру погоду зможе підняти настрій. Зараз виробники пропонують широкий вибір цукерок, які відрізняються по своєму смаку. Для того щоб порадувати себе солодощами, при цьому не витратити багато коштів на це, обирають вагові цукерки Millennium.

Топ-3 найкращих цукерок від Millennium

В Україні завжди було багато виробників солодощів. Не дивлячись на велику конкуренцію, одним із найкращих виробників вважається компанія Millennium.

В топ-3 найкращих солодощів від цієї компанії входять:

  • Цукерки шоколадні Millennium «Golden Nut». Горіхові цукерки користуються найбільшим попитом серед ласунів. Поєднання шоколаду та горіхів – це насправді смачний та приємний тандем, який завжди покращує настрій. Завдяки невеликій формі та калорійності, ці цукерки можна вживати навіть під час дієти, для покращення розумової активності, адже глюкоза найкраще впливає на активність мозку. До складу входить: молочний шоколад, соєвий лецитин, ароматизатор ванілін, коньяк, крохмаль, регулятор кислотності. Також у складі можуть міститися сліди горіхів, глютену та арахісу.
  • Цукерки «Chocolatier Berry & Lemon Cheesecake Mix». Коли хочеться чогось незвичного та фруктового, саме ці цукерки зможуть задовольнити всі бажання. До складу входить: олія пальмова, олія кокосова, сироватка молочна, молоко знежирене, ароматизатори. У складі можуть міститися сліди горіхів, глютену та арахісу.
  • Цукерки шоколадні Millennium Air молочні з полуничною начинкою. Це чудові солодощі, для того щоб приємно провести вечір під романтичну комедію. Цукерки мають достатню солодкість та приємний молочний смак, завдяки полуничній начинці.

Як замовити солодощі від компанії Millennium

Інтернет-магазин Millennium пропонує широкий вибір цукерок з різноманітним смаком. Замовити солодощі можливо через каталог, але із 100% передоплатою. Мінімальна сума замовлення – 300 грн.

Оплатити товар для фізичних та юридичних осіб можна двома способами:

  1. Платіжною карткою, через сторінку оплати.
  2. Оплатою коштів на карту «ПриватБанк».