1. Новини Закарпаття

Переваги використання хмарної системи для відеоспостереження

Обсяг даних, які люди використовують щодня, стає дедалі більшим. Виникає закономірне питання, де зберігати дані, щоб не втратити їх. В більшості випадків люди зберігають паролі і логіни на стікерах, яка приклеєні на пристрій, комп'ютер. Щоб зберегти свої дані, фото та відео використовують хмарні сховища.  

Причини популярності хмарних сховищ 

Захист хмарних даних забезпечується стандартною роботою локальних центрів. Зберігання і обробка даних гарантує безпеку інфраструктури. Однак будь-який витік даних може стати великою неприємністю, істотно відіб'ється на роботі компанії. Захист мережевої інфраструктури, додатків платформи, вимагає величезної кількості зусиль провайдерів хмарних послуг і клієнтів, які їх використовують. 

В залежності від моделі хмарних послуг залежать їх основні характеристики. Щоб забезпечити хмарну безпеку, необхідно встановити певне програмне забезпечення. Детальніше про системи хмарного відеоспостереження можна ознайомитися на сайті vgoru.org, який зможе захистити цілісність будинку та інформації. 

Функції хмарної безпеки: 

  • Для відновлення даних у випадках втрати  
  • Для захисту сховища від крадіжки даних  
  • Для запобігання участі людського фактору і халатності, які можуть стати причиною витоку даних  
  • Для зниження можливості компрометації даних та для проведення аналізу хмарних подій  

Використання хмарної системи для відеоспостереження 

Максимальне зростання спостерігається в сфері відеоспостереження, які проводяться на основі хмарних сервісів. Щоб використовувати корпоративну хмару з метою організації відеоспостереження, необхідно збільшити її місткість на 50%. Підвищення потреби використання хмарного зберігання вимагає захисту і конфіденційності. 

Останнім часом все частіше для відеоспостереження використовують хмари. Це пов'язано з тим, що зберігання записів вимагає великої кількості місця. Неможливо зберігати інформацію та відео на знімних носіях. Хмарна система відеоспостереження складається із смарт-пристроїв, інтелектуальних технологій, які дозволяють взаємодіяти між собою. Вони передають інформацію від машини до машини, без участі людини. Такі камери можуть встановлюватися як всередині, так і ззовні приміщення. 

Така система може бути використана не тільки для забезпечення збереження даних, а також з метою спостереження за будинком. Камери можна встановлювати де завгодно. Основна перевага в можливості підключення до вайфай, і спостереження за будинком і офісом з мобільного телефону, з будь-якого куточка планети. Щоб забезпечити збереження даних використовується шифрування, яке застосовуються в банківській системі. Відповідно зламати сервер з інформацією неможливо.