1. Новини Закарпаття

Як вибрати осушувач, відповідний очікуванням

Ви шукаєте осушувач повітря і потребуєте пораду по його вибору?

Ми розповімо, як знайти дійсно відповідний осушувач повітря, як порівняти окремі пристрої, які функції вам дійсно потрібні, а які хитрощі зайві.

Кімнатна температура і коливання

Перше, про що повинен подумати покупець, - це температурний режим осушуваного приміщення. Тип необхідної технології залежить від температури повітря: компресорна або адсорбційна?

Кімнатна температура визначає, яка технологія осушення найкраще підходить для обраного приміщення.

Осушувач повітря промисловий зазвичай нагрівають до 15-30 ° C. Однак є такі області, як B. підвальні приміщення, в яких температура опускається нижче 10 ° C, або об'єкти з нерегулярним обігрівом (дозвілля), в яких температура тимчасово піднімається вище 15-20 ° C , а потім може впасти до 0 ° C.

Види технологій осушення

1) Компресорні осушувачі

Осушення починають при температурі близько 5 ° C, але досягають максимальної продуктивності при температурі близько 30 ° C. Osushiteli.Ua - експерти в області осушення повітря.

Вони найкраще підходять для приміщень, опалювальних до кімнатної температури. Чим вище температура повітря, тим вище його продуктивність. На осушувач повітря ціна невисока.

2) Адсорбційні осушувачі

Легко сплутати з абсорбційними осушувачами. Вони працюють за схожим принципом - обидва містять речовину, що зв'язує воду, і їх потрібно тільки висушити в адсорбционном осушувачі.

3) Абсорбційний осушувач

Містить матеріал, який вбирає воду подібно до губки. Цей матеріал називається абсорбентом. З іншого боку, в абсорбційних осушувачах використовується адсорбент, який пов'язує воду зі своєї пористої поверхнею.

4) Мобільні осушувачі повітря

Крім робочої зони і ефективності осушення, стабільність конструкції також є критерієм при виборі правильного осушувача.

Існує дуже велика різниця, розміщується пристрій тільки в підвалі, наприклад, з однієї кімнати в іншу, транспортується воно частіше або, можливо навіть в оренді, на будівництва переміщається.

Форма приміщення і циркуляція повітря

Для рівномірного осушення можна перешкоджати циркуляції повітря в приміщенні. Такими перешкодами можуть бути форма кімнати (наприклад, «L-образна»), а найчастіше і дверні коробки, вузькі арки або двері. Тому не рекомендується мати кілька кімнат.